Reklama

Izabela Trojanowska: Lubię obiecywać sobie różne rzeczy

- Liczę na bajkowość, dużo śniegu i mróz - mówi Interii Izabela Trojanowska o Sylwestrze z Dwójką, który odbędzie się w Zakopanem.

Izabela Trojanowska będzie jedną z gwiazd Sylwestra z Dwójką

Izabela Trojanowska zdradziła Interii, jakie piosenki usłyszą widzowie Sylwestra z Dwójką. Będą to singel z nowej płyty "Posłańcy wszystkich burz", rockowy "To nic, że cię mam" oraz nagrany z Budką Suflera przebój z pierwszej płyty "Wszystko czego dziś chcę".

Reklama

Przypomnijmy, że na scenie Sylwestra z Dwójką w Zakopanem zaprezentują się m.in. Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Doda, Margaret, Patrycja Markowska, Halina Frąckowiak, Anita Lipnicka, Afromental, Cugowscy, De Mono, Formacja Nieżywych Schabuff, Pectus, Papa D, Szymon Chodyniecki, pochodzący z Zakopanego Zakopower, finaliści "The Voice of Poland": Mateusz GrędzińskiWeronika Curyło oraz zagraniczni goście: znana z piłkarskiego przeboju Oceana, Boney M., LoonaDr. Alban.

- Zakopane to jest specyficzne miejsce. Przypadkiem tak się złożyło, że w Zakopanem na sylwestra będzie moja córka, więc nic lepszego nie mogło mi się trafić - cieszy się wokalistka.

Izabela Trojanowska przyznaje, że w ostatni dzień roku lubi podsumowywać minione 12 miesięcy i czynić plany na kolejne. Najbardziej dumna jest ze złożonej sobie obietnicy, że w 2016 r. nagra nową płytę. Album "Na skos" ukazał się w połowie listopada.

- Chciałam nagrać płytę, ale nie wiedziałam, że nagram ją z Jankiem Borysewiczem [gitarzysta Lady Pank, z którym wokalistka współpracowała jeszcze na początku lat 80.]. To było spontaniczne, zaczepił mnie, zaproponował, przedstawił swoje rzeczy, nad którymi pracował i okazało się, że są w dziesiątkę - dokładnie takich rzeczy oczekiwałam od niego - cieszy się Trojanowska.

Sprawdź tekst utworu "Posłańcy wszystkich burz" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Izabela Trojanowska | Sylwester z Dwójką