Reklama

Przystanek Woodstock 2014

Woodstockowa przeszłość Mariki. Jako 16-latka...

W sobotę (2 sierpnia) na woodstockowej scenie wystąpiła Pierwsza Dama Polskiego Dancehallu - Marika & Spokoarmia. Podczas tego koncertu w powietrzu unosił się nie tylko kurz, przede wszystkim unosiła się pozytywna energia. Artystka w czarnym kostiumie i z fantazyjną fryzurą, czarowała publiczność głosem, ale także wyglądem.

Podczas rozmowy z INTERIA.PL Marika pochwaliła się niezwykłą woodstockową kartką pocztową z 1998 roku:

Reklama

- W 1998 roku przyjechałam stopem na Woodstock i jakie było moje zaskoczenie, kiedy chcąc wysłać rodzicom pocztówkę z wakacji, na jednej z nich zobaczyłam siebie. Co? - pomyślałam - To przecież ja, jako 16-letnia dziewczynka. Okazało się, że ktoś złapał mnie na focie i uznał, że jest to ładne zdjęcie i że to będzie pocztówka woodstockowa, która oddaje charakter festiwalu. Wtedy byłam jeszcze Martą, nie Mariką.

To były oczywiście czasy, kiedy przyjeżdżała na Woodstock jako uczestnik, a nie gwiazda.

Wokalistka przyznała, że występ na Woodstocku był spełnieniem jej marzeń. - Dziś zrealizowałam swoje życiowe marzenie. Tu jest moje serce - powiedziała Marika.

Zobacz teledyski Mariki na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL jest patronem medialnym XX Przystanku Woodstock. Codziennie w naszym raporcie specjalnym znajdziecie relacje, wywiady, zdjęcia i materiały wideo. Gorąco polecamy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marika | Przystanek Woodstock