Reklama

Przystanek Woodstock 2014

Przystanek Woodstock 2014: Najpiękniejsi czarodzieje na świecie

Uczestnicy "najpiękniejszego festiwalu świata" zgodnie twierdzą, że Przystanek Woodstock to najlepsze miejsce na ziemi, które łączy subkultury oraz pokolenia.

Wśród tłumu możemy natknąć się nie tylko na szalejącą młodzież. Pod jedną sceną bawią się m.in. księża, politycy, matki z dziećmi, a także osoby starsze - bo, jak sami twierdzą, ten festiwal nie ma granic.

Reklama

- Spójrzcie na tych ludzi. Wszyscy są otwarci, nie ma agresji i przede wszystkim - każdy się dobrze bawi. Taki jest Woodstock - mówili uczestnicy festiwalu, w rozmowie z naszym reporterem.

Na tle innych polskich festiwali Przystanek Woodstock wyróżnia się najbardziej kolorową i szaloną publiką. Ma się wrażenie, że impreza to jeden wielki bal przebierańców. Spotkamy tu Świętego Mikołaja, Królewnę Śnieżkę i roztańczonych kosmitów.

- Jestem czarodziejem i to wszystko, co mam na ten temat do powiedzenia - odpowiedział nam jeden z woodstockowych freaków, zapytany o to, kim jest.

"Jest bardzo dużo ludzi, którzy negatywnie oceniają ten Przystanek, ale tak naprawdę nigdy tutaj nie byli i nie wiedzą, jaka panuje tu atmosfera". "Tutaj nikt cię nie ogranicza, wszędzie są mili ludzie." Takimi słowami woodstockowicze komentowali niepowtarzalny klimat "najpiękniejszego festiwalu na świecie".

Kinga Szczerba, Kostrzyn nad Odrą

INTERIA.PL jest patronem medialnym XX Przystanku Woodstock. Codziennie w naszym raporcie specjalnym znajdziecie relacje, wywiady, zdjęcia i materiały wideo. Gorąco polecamy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: czarodzieje | Przystanek Woodstock