Reklama

Reklama

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Three of Us zwycięzcą plebiscytu "Najlepsi z najlepszych"!

Drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2022 odbył się koncert "Radiowy przebój roku". Przy okazji poznaliśmy zwycięzcę plebiscytu "Najlepsi z najlepszych"!

Drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2022 odbył się koncert "Radiowy przebój roku". Przy okazji poznaliśmy zwycięzcę plebiscytu "Najlepsi z najlepszych"!
Three of Us z nagrodą od czytelników Interii /Wojciech Strozyk/ /Reporter

Drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal widzowie zobaczyli "Radiowy Przebój Roku", czyli występy wykonawców najchętniej słuchanych i odtwarzanych piosenek w stacjach radiowych. Statuetkę Interii otrzymał także zespół Three of Us, który zwyciężył w plebiscycie "Najlepsi z Najlepszych" (posłuchaj!)!

Przemysław Białkowski reprezentujący Interię, przekazał zespołowi nagrodę. Grupa otrzymała 44% głosów w plebiscycie.

"Gratulacje w imieniu naszych czytelników, którzy tak licznie głosowali na Was" - powiedział.

Reklama

"Przebiliście szklany sufit" - dodał Białkowski, nawiązując od słów przeboju zespołu.

Kim są Three of Us?

Zespół Three of Us tworzą Tomasz SajewiczRoman Sajewicz oraz Ewa Kapała. Wokaliści poznali się w pierwszej edycji show "Bitwa na Głosy", gdzie śpiewali w drużynie Haliny Mlynkowej. Wcześniej Tomasz, Roman i Ewa zdobywali doświadczenie występując podczas różnych konkursów i przeglądów piosenki, a także wykonując covery.

Pierwsza piosenka wydana pod szyldem Three of Us to "Szklany Sufit" - z miejsca stała się hitem w krajowych rozgłośniach radiowych. Utwór napisał dla zespołu Marcin Kindla. "Szklany sufit" to muzyczny manifest o przełamywaniu niewidzialnych barier. Energiczny i motywujący wydźwięk tekstu utworu ma być inspiracją do odwagi i ciągłego dążenia do realizacji swoich marzeń. To właśnie tę piosenkę zaprezentują na sopockiej scenie. 

Sprawdź tekst do utworu "Szklany sufit" w serwisie Tekściory.pl

Na chwilę przed rozpoczęciem imprezy zespół opowiedział nam o początkach zespołu, nadchodzącej płycie oraz o tym, które marzenia już zrealizowali, a do których wciąż dążą. Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama