Reklama

Reklama

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Strefa Gwiazd na sopockiej plaży!

Artyści Polsat SuperHit Festiwal nie tylko na scenie! Na sopockiej plaży w Strefie Gwiazd będzie można spotkać się z najpopularniejszymi polskimi muzykami.

Artyści Polsat SuperHit Festiwal nie tylko na scenie! Na sopockiej plaży w Strefie Gwiazd będzie można spotkać się z najpopularniejszymi polskimi muzykami.
Dawid Kwiatkowski wystąpi na scenie Polsat SuperHit Festiwal /Piotr Molecki /East News

Już jutro, 20 maja, rusza Polsat SuperHit Festiwal, a wraz z nim Strefa Gwiazd. Będzie można w niej zobaczyć artystów nie tylko na scenie - wszyscy będą na wyciągnięcie ręki! Gromee (sprawdź!), T.Love, Daria, Ralph Kaminski (posłuchaj!), Cleo, Dawid Kwiatkowski (zobacz!), Kwiat Jabłoni, Michał Wiśniewski - to między innymi tych muzyków spotkacie na plaży, zaraz przy sopockim molo.

Reklama

Dla tych, którzy nie będą mogli odpoczywać w weekend nad Bałtykiem mamy dobrą wiadomość. 

Strefa Gwiazd jako program telewizyjny będzie emitowany w piątek i w sobotę o godzinie 9:00 w Polsacie. A w nim między innymi: gwiazda zapyta gwiazdę, szczere rozmowy, podróż za jeden uśmiech z Enejem, a także ekskluzywny przegląd prasy Damiana Glinki z Pomponika.pl. Audycję poprowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Gilon, Krzysztof Ibisz i Maciej Dowbor

Polsat SuperHit Festiwal 2022 - kto pojawi się na scenie?

Festiwal, który co roku przyciąga nad Bałtyk rzesze fanów, potrwa trzy dni. Przed nami: dwa muzyczne wieczory, trzy artystyczne jubileusze, ponad osiem godzin doskonałego grania i niedziela przepełniona najlepszym humorem.

Podobnie jak w poprzednich latach, Polsat zaprosi fanów muzyki i kabaretów na Polsat SuperHit Festiwal, który odbędzie się w Operze Leśnej. W weekend 20-22 maja w Sopocie pojawią się największe gwiazdy polskiej piosenki. Wśród gwiazd między innymi: T.LoveLemONDodaRalph KaminskiBeata i BAJMDawid KwiatkowskiCleoKortezSylwia Grzeszczak Kwiat Jabłoni!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL