Reklama

Reklama

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Kiedy i kto wystąpi? [GDZIE OGLĄDAĆ, TRANSMISJA]

Już dziś startuje Polsat SuperHit Festiwal 2022! Widzów zgromadzonych przed telewizorami oraz w Operze Leśnej w Sopocie czeka najlepsza muzyka, a dobry humor i zdrową dawkę śmiechu gwarantuje występ kabaretów. Kto wystąpi na sopockiej scenie?

Już dziś startuje Polsat SuperHit Festiwal 2022! Widzów zgromadzonych przed telewizorami oraz w Operze Leśnej w Sopocie czeka najlepsza muzyka, a dobry humor i zdrową dawkę śmiechu gwarantuje występ kabaretów. Kto wystąpi na sopockiej scenie?
Polsat Superhit Festiwal 2022: Kiedy i kto wystąpi? Na scenie pojawią się między innymi Doda i Justyna Steczkowska. /VIPHOTO /East News

Polsat Superhit Festiwal 2022: Święto muzyki i kabaretu?

Wielka impreza potrwa aż trzy dni, a na scenie pojawią się największe gwiazdy polskiej muzyki oraz kabaretu. Polsat SuperHit Festiwal 2022 potrwa od 20 do 22 maja

Sopocka impreza to koncerty muzyczne, które odbędą się w piątek 20 oraz w sobotę 21 maja. Natomiast w niedzielę 22 maja na kibiców czeka morze śmiechu, który zagwarantuje "Sopocki Hit Kabaretowy". 

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Kto wystąpi na festiwalu?

Polsat SuperHit Festiwal 2022 to dwa muzyczne wieczory, trzy artystyczne jubileusze i ponad osiem godzin niezwykłego grania. Co roku podczas imprezy największe gwiazdy świętują swoje osiągnięcia i nie inaczej jest teraz. Kto wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal 2022? W piątek 20 maja 30-lecie albumu "KING" będzie świętował zespół T.LOVE (posłuchaj!). 

Reklama

Podczas pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal pojawi się również zespół LemON (posłuchaj!), który już 10 lat gości na polskiej scenie. Oprócz tego zaśpiewają artyści, których albumy i single pokryły się platyną i diamentami. W ramach "Koncertu Platynowego" w doskonały muzyczny nastrój wprawią nas:

Drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal 2022 to muzyczna niespodzianka, którą zaprezentuje Doda! Wokalistka zagra koncert "Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie!". To wyjątkowy recital, w którym obok niej pojawią się znani polscy artyści, między innymi Justyna Steczkowska. Doda (posłuchaj!) na scenie Polsat SuperHit Festiwal będzie świętować 20-lecie swojej muzycznej, niezwykłej kariery.  

Kto wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal obok Dody? Na sopockiej scenie wielki debiut czeka Ralpha Kaminskego (posłuchaj!). Mistrz muzyki alternatywnej zaprezentuje utwory ze swoich trzech płyt. Kto jeszcze wystąpi w drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal? Widzowie zobaczą również koncert "Radiowy przebój roku", czyli wykonawców najchętniej słuchanych i odtwarzanych piosenek w stacjach radiowych. Będą to:

Trzeci dzień Polsat SuperHit Festiwal to tradycyjnie "Sopocki hit kabaretowy". W tym roku publiczność rozbawią Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Nowaki, Kabaret 4 Fala, Kabaret K2, Jerzy Kryszak oraz Robert Korólczyk.

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Gdzie oglądać?

Polsat SuperHit Festiwal śledzić można zarówno w telewizji, jak i na widowni. Ci, którym nie uda się zasiąść na widowni Opery Leśnej w Sopocie, festiwal obejrzą od 20 do 22 maja w Polsacie o godzinie 20:00

Gdzie oglądać Polsat SuperHit Festiwal w Internecie? Trzydniowy festiwal można oglądać online na platformie polsatboxgo.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama