Reklama

Reklama

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Grupa T. Love świętuje na festiwalu w Sopocie

Polsat SuperHit Festiwal 2022 zbliża się wielkimi krokami! Pierwszego dnia 30-lecie płyty "King" świętować będzie grupa T.Love. "Ja uważam, że to wciąż jedna z najlepszych naszych płyt" - mówi o albumie Muniek Staszczyk.

Polsat SuperHit Festiwal 2022 zbliża się wielkimi krokami! Pierwszego dnia 30-lecie płyty "King" świętować będzie grupa T.Love. "Ja uważam, że to wciąż jedna z najlepszych naszych płyt" - mówi o albumie Muniek Staszczyk.
T.Love będą świętować 30-lecie albumu "King" w Sopocie /Adam Jankowski /Reporter

Polsat SuperHit Festiwal 2022 to dwa muzyczne wieczory, trzy artystyczne jubileusze i ponad osiem godzin niezwykłego grania. Co roku podczas imprezy największe gwiazdy świętują swoje osiągnięcia i nie inaczej będzie w tym roku. Kto wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal 2022? W piątek 20 maja 30-lecie albumu "KING" będzie świętował zespół T.LOVE (posłuchaj!). 

Reklama

T.Love na Polsat SuperHit Festiwal

Muniek Staszczyk uważa, że nagrany 30 lat temu "King", to jedna z lepszych płyt zespołu.

"Ja uważam, że to jest wciąż jedna z naszych najlepszych płyt. Jak patrzę na swoją historię pędu, "King" jest w najlepszej trójce naszych albumów. Ja tak uważam, myślę że fani podobnie" - mówi.

Wtóruje mu Jan Benedek, dodając, że album został bardzo dobrze zagrany przez zespół.

"To był bardzo intensywny czas, bardzo kolorowy. Dużo mocnej, fajnej współpracy było wtedy między nami. Dużo pracy zespołowej. Myśmy bardzo dobrze płytę z Muńkiem napisali, a zespół fantastycznie ją przygotował przed nagraniem" - dodaje.

T.Love wydał w tym roku album "Hał! Hał!" w tym samym składzie. Czy muzycy zaprezentują coś nowego podczas swojego koncertu?

"Zagramy jeden nowy numer, singel "Pochodnia" (posłuchaj!) z udziałem Kasi Sienkiewicz z zespołu Kwiat Jabłoni. To połączenie nas z fajnym nowym zespołem. Kasia jako wisienka na torcie, dodała dużo do utworu" - zapowiada Muniek.

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Artyści. Kto wystąpi na festiwalu?

Podczas pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal pojawi się również zespół LemON (posłuchaj!), który już 10 lat gości na polskiej scenie. Oprócz T.LOVE oraz zespołu LemON zaśpiewają artyści, których albumy i single pokryły się platyną i diamentami. W ramach "Koncertu Platynowego" w doskonały muzyczny nastrój wprawią nas:

Drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal 2022 to muzyczna niespodzianka, którą zaprezentuje Doda! Wokalistka zagra koncert "Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie!". To wyjątkowy recital, w którym obok niej pojawią się znani polscy artyści, między innymi Justyna Steczkowska. Doda (posłuchaj!) na scenie Polsat SuperHit Festiwal będzie świętować 20-lecie swojej muzycznej, niezwykłej kariery.  

Kto wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal obok Dody? Na sopockiej scenie wielki debiut czeka Ralpha Kaminskego (posłuchaj!). Mistrz muzyki alternatywnej zaprezentuje utwory ze swoich trzech płyt. Kto wystąpi w drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal? Widzowie zobaczą również koncert "Radiowy przebój roku", czyli wykonawców najchętniej słuchanych i odtwarzanych piosenek w stacjach radiowych. Będą to:

Trzeci dzień Polsat SuperHit Festiwal to tradycyjnie "Sopocki hit kabaretowy". W tym roku publiczność rozbawią Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Nowaki, Kabaret 4 Fala, Kabaret K2, Jerzy Kryszak oraz Robert Korólczyk.

Polsat Superhit Festiwal 2022 - bilety. Gdzie kupić?

Bilety na Polsat SuperHit Festiwal wciąż są w sprzedaży. Należy jednak się śpieszyć, ponieważ rozchodzą się szybciej niż świeże bułeczki. Do wielkiego święta muzyki i kabaretu pozostało tylko kilka dni, jednak wciąż bilety na Polsat SuperHit Festiwal można kupić przez Internet.

Gdzie kupić bilety na Polsat SuperHit Festiwal 2022? Aby na żywo oglądać największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej i kabaretowej w Operze Leśnej w Sopocie, bilety można kupić na stronach Internetowych interticket.pl i biletyna.pl ora na stronie Bałtyckiej Agencji Artystycznej. Wartości biletów różnią się w zależności od wybranego miejsca.

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Gdzie oglądać?

Polsat SuperHit Festiwal śledzić można zarówno w telewizji, jak i na widowni. Ci, którym nie uda się zasiąść na widowni Opery Leśnej w Sopocie, festiwal obejrzą od 20 do 22 maja w Polsacie o godzinie 20:00

Gdzie oglądać Polsat SuperHit Festiwal w Internecie? Trzydniowy festiwal można oglądać online na platformie polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL