Reklama

Pol'and'Rock Festiwal 2022

Reklama

Pol'and'Rock Festival 2022: Limp Bizkit odwołuje trasę koncertową. Jerzy Owsiak odpowiada

Limp Bizkit odwołuje swoją trasę koncertową w Europie i Wielkiej Brytanii, m.in. koncert podczas Pol'and'Rock Festival 2022. Powodem problemy zdrowotne Freda Dursta.

Limp Bizkit odwołuje swoją trasę koncertową w Europie i Wielkiej Brytanii, m.in. koncert podczas Pol'and'Rock Festival 2022. Powodem problemy zdrowotne Freda Dursta.
Jerzy Owsiak jest organizatorem Pol'and'Rock Festival /Piotr Molecki /East News

Przypomnijmy, że 28. edycja Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia w Czaplinku (lotnisko Broczyno). Jest to miasto w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, położone między jeziorami Drawsko i Czaplino.

Do tej pory ogłoszono, że na festiwalu wystąpią m.in. The Exploited, Gwar, Clutch, Wolf Alice, Tagada Jones, King Gizzard & The Lizard Wizard, Fun Lovin' Criminals, Stake, Jinjer, Fiddler's Green oraz polskie grupy Voo Voo, Strachy Na Lachy, Kwiat Jabłoni (posłuchaj!), Organek, Kashell, Dagadana, Kirszenbaum. Poznaliśmy też laureatów eliminacji, którzy zaprezentują się na scenie: Żurkowski, Dziwna Wiosna (sprawdź!), Pull the Wire, Dance Like Dynamite, Gorgonzolla, Trangresja, Stach Bukowski, Makiwara i Criminal Tango.

Reklama

Limp Bizkit nie zagra podczas Pol'and'Rock Festival 2022. Owsiak: "Nie pękamy"

Jedną z gwiazd imprezy miał być także zespół Limp Bizkit

W sieci pojawił się jednak komunikat lidera grupy, Freda Dursta, który w wyniku problemów zdrowotnych musi natychmiast przerwać koncertowanie.

"Z powodu problemów zdrowotnych i w oparciu o zalecenia mojego osobistego lekarza, Limp Bizkit są zmuszeni przełożyć swoją trasę koncertową po 2022 roku w Wielkiej Brytanii i Europie. Szczerze przepraszamy naszych wiernych fanów, promotorów i personel pomocniczy. Czekamy na dalsze wiadomości" - napisał Durst na oficjalnej stronie zespołu.

Informację skomentował Jurek Owsiak.

"O 1:00 w nocy czasu polskiego zespół Limp Bizkt ogłosił niezwykle smutną wiadomość, ta wiadomość dotknęła nas, a także 24 inne miejsca na mapie koncertowej europejskiej trasy Limp Bizkit" - napisał prezes Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Póki co, nie wiadomo kto zastąpi zespół na fesitwalu.

"Szukamy w miejsce Limp Bizkit innego wykonawcy i mamy nadzieję, że będziemy mogli zaproponować wszystkim, którzy wybierają się na nasz festiwal (przypominamy - niebiletowany) spędzenie czasu na słuchaniu dobrej muzyki oraz mądrych ludzi i oddaniu się wszelkiej aktywności, którą tak bardzo lubimy tworzyć na Akademii Sztuk Przepięknych. Życzymy Fredowi zdrowia i nie pękamy" - dodaje Owsiak.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Limp Bizkit | Jurek Owsiak | pol'and'rock 2022

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy