Reklama

Orange Warsaw Festival 2018

Orange Warsaw Festival 2018: Przydatne informacje

W dniach 1-2 czerwca w stolicy odbędzie się Orange Warsaw Festival. Poniżej znajdziecie garść przytanych informacji dotyczących imprezy.

W dniach 1-2 czerwca w stolicy odbędzie się Orange Warsaw Festival. Poniżej znajdziecie garść przytanych informacji dotyczących imprezy.
Orange Warsaw Festival 2018 startuje 1 czerwca /Maciej Luczniewski /Reporter

Orange Warsaw Festival odbędzie się 1 i 2 czerwca na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Na teren imprezy będzie można wejść od godz. 15. Koncerty rozpoczynają się o godz. 16.

Teren otwarty będzie do godz. 2:30 nad ranem.

Rozpiska koncertowa

Jak zwykle koncerty na Orange Warsaw Festival odbywać się będą na dwóch scenach: Orange Stage i Warsaw Stage.

Na festiwalu zagrają: Sam Smith, Florence and the Machine, Dua Lipa, Tyle, The Creator, LCD Soundsystem, Nines, Axwell Λ Ingrosso, O.S.T.R., Sonar, Mela Koteluk, Ralph Kaminski, Rasmentalism, The Dumplings z orkiestrą, Mery Spolsky, Baranovski, Rebeka, Marcelina i Taco Hemingway.

Reklama

Bilety

Od 23 maja dostępne są Final Call Tickets:

Karnet 2-dniowy: 419 PLN
Karnet dla dziecka: 209 PLN
Bilet 1-dniowy: 249 PLN
Bilet dla dziecka: 124 PLN
Karnet VIP: 899 PLN
Bilet 1-dniowy VIP: 539 PLN

Płatności na festiwalu

Na terenie Orange Warsaw Festival będzie obowiązywał bezgotówkowy system płatności. Można będzie płacić własną kartą płatniczą, telefonem lub specjalnie przygotowaną opaską w technologii zbliżeniowej Mastercard.

Na stronie można zamówić opaskę przed festiwalem, sprawdzić jej stan konta lub ją doładować.

Na terenie festiwalu będą znajdowały się punkty wymiany gotówki na opaski płatnicze.

Opaska płatnicza w formie silikonowej bransoletki z kartą, pełni funkcję karty płatniczej, która po zasileniu da możliwości płacenia zbliżeniowo na terenie festiwalu.

Dzieci na festiwalu

Dzieci wraz z rodzicami mogą skorzystać ze specjalnej strefy czynnej od 15 do 24. Nad aktywnościami czuwać będą doświadczeni animatorzy. Mniejsze dzieci będą miały do dyspozycji basen z kulkami, klocki, różne zabawki dostosowane do wieku. Na starszych czekać będą kolorowanki, zabawki XXL, trampolina. Każdego dnia odbywać się będą pokazy ogromnych baniek.

Organizatorzy przypominają rodzicom, że w trosce o słuch najmłodszych fanów sugerują zabrać dla nich słuchawki ochronne. Będzie można je kupić w sklepie OWF.

Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie festiwalu.