Reklama

OFF Festival 2016

Anohni odwołała koncert na OFF Festival

Gwiazda trzeciego dnia OFF Festivalu, Anohni, to kolejny artysta, który odwołał swój koncert na imprezie. Jej miejsce zajmie natomiast Thundercat, który dotrze do Polski z opóźnieniem.

Publiczność na OFF Festival

Anohni, która od wczoraj była w Katowicach, musiała odwołać koncert ze względu na zły stan zdrowia. Artystkę dopadła nagła grypa i lekarze zabronili wystąpić jej na głównej scenie festiwalu.

Reklama

Poniżej można przeczytać oficjalne oświadczenie agencji koncertowej, współpracującej z gwiazdą:

"Z wielkim żalem zawiadamiamy, że niestety koncert Anohni się nie odbędzie ze względu na nagłą grypę, która sprawiła, że artystka nie może dziś zaśpiewać. Anohni bardzo żałuje, że tak się stało i przekazuje podziękowania dla polskiej publiczności, która przybyła, by zobaczyć i wysłuchać 'Hopelessness'. Wszyscy mamy nadzieję wkrótce znów powitać Anohni na tej scenie i życzymy jej powrotu do zdrowia" - czytamy.

Zastępcą głównej gwiazdy będzie Thundercat, który do Polski dotrze z kilkugodzinnym poślizgiem.

To wyjątkowo pechowa edycja dla organizatorów. W tym roku ze składu festiwalu wypadli już: GZA, The Kills, Wiley oraz Zomby. The Kills nie przyjechali z powodu choroby wokalistki Alison Mosshart, natomiast GZA i Wiley nie podali oficjalnego powodu anulowania występów.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anohni | OFF Festival