Reklama

Must Be The Music

Lemon: Bądźcie z nami

Na naszych stronach możecie posłuchać radiowej wersji utworu "Będę z tobą" grupy Lemon, zwycięzców trzeciej edycji "Must Be The Music".

Premiera utworu Lemona odbyła się w Popliście RMF FM. W niedzielę (7 października) ten numer grupa zaprezentowała na żywo podczas pierwszego półfinału tej edycji "Must Be The Music". Na scenie gościnnie towarzyszył im duet MashMish - finaliści drugiej edycji muzycznego show Polsatu.

Reklama

"Cieszymy się z całego serducha, że wersja live z naszymi przyjaciółmi z MashMish się wam podoba! Genialni jesteście! Potrzebujemy was, bo bez was tego wszystkiego by nie było! :) :)" - podkreślają na swoim profilu na Facebooku muzycy Lemona.

"Bądźcie z nami, abyśmy my mogli być z wami" - dodają.

W najbliższym czasie radiowa wersja "Będę z tobą" ma pojawić się w propozycjach do Poplisty RMF FM.

"To piosenka o miłości, jak większość, które piszę" - zdradza Igor Herbut (sprawdź jego profil w serwisie Muzzo.pl).

"Mówi, o tym aby robić w życiu to, co się kocha i najlepiej z tym, kogo się kocha. Muzycznie zaś to nie ballada, ale żywsza piosenka z charakterystycznym riffem gitary" - dodaje lider Lemona.

Sprawdź tekst "Będę z tobą" w serwisie Teksciory.pl!

Jak zdradza Igor, zespół intensywnie pracuje nad debiutancką płytą.

"Chcielibyśmy wydać ją przed Bożym Narodzeniem, ale wciąż przed nami wiele pracy w studiu i nie wiem, czy się uda. Na razie cały czas tworzę nowe piosenki, razem pracujemy nad aranżacjami, a te piosenki, które już mamy, ogrywamy na koncertach".

Czytaj także:

Lemon: Totalnie z kosmosu

Sprawdź raport specjalny o "Must Be The Music"!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lemon | edycji | zespół LemON | piosenka | Must be the Music | Poplista | MashMish