Reklama

Must Be The Music

Tomek Kowalski wraca na scenę w półfinale "Must Be The Music"!

Zwycięzca czwartej edycji "Must Be The Music", który w czerwcu 2014 roku uległ poważnemu wypadkowi wraca na scenę. Wokalista wystąpi na żywo w pierwszym półfinale dziewiątej edycji show w najbliższą niedzielę, 10 maja.

Tomasz Kowalski w trakcie czwartej edycji "Must Be The Music"

"Tym występem chcę podziękować wszystkim ludziom dobrej woli, którzy pomogli mi podnieść się po wypadku, wszystkim którzy mnie wspierali w tej trudnej chwili" - mówi Tomasz Kowalski.

Reklama

Wokalista w półfinale wykona jedną z piosenek zespołu Dżem. W przeszłości artysta wcielał się w rolę Ryszarda Riedla w spektaklu "Skazany na bluesa" w reżyserii Arkadiusza Jakubika.

Przypomnijmy, że Tomasz Kowalski 8 czerwca 2014 roku uległ ciężkiemu wypadkowi motocyklowemu (zderzył się czołowo z VW Golfem). Ciężko ranny wokalista natychmiast został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł operację.

Kowalski został wybudzony ze śpiączki pod koniec czerwca. Okazało się jednak, że w wyniku uszkodzenia rdzenia kręgowego jest on sparaliżowany od pasa w dół.

Od tamtego czasu wokalista walczy, aby powrócić do normalnego życia. Żmudna rehabilitacja sprawiła, że Tomasz Kowalski pod koniec kwietnia mógł stanąć się na deskach Teatru Śląskiego (pojawił się w specjalnym egzoszkielecie).

Zobacz klip "Sen" Tomasza Kowalskiego i FBB:

Sprawdź tekst "Sen" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kowalski | Must be the Music | Tomasz Kowalski & FBB