Reklama

Must Be The Music

Wojtek Łozowski o "Must Be The Music": Coś się zmienia

W ten weekend (14-15 grudnia) odpowiednio w Katowicach i Rzeszowie odbędą się ostatnie dwa castingi do siódmej edycji "Must Be The Music".

Przypomnijmy, że pod koniec listopada poznaliśmy zwycięzcę szóstej edycji - została nim soulowo-funkowa grupa Shata QS (z wokalistką Małgorzatą Kuś na czele). Już w trakcie trwania programu zapraszano na castingi do kolejnej odsłony, która na antenie Polsatu pojawi się wiosną 2014 roku.

- Niespodziewana ilość nieodkrytych talentów kryje się w polskich garażach - komentuje dla INTERIA.PL Wojtek Łozowski, jeden z czwórki jurorów.

Wiadomo już, że w nadchodzącej edycji pojawi się nowa nagroda specjalna. 25 tys. zł otrzyma osoba lub zespół, który najbardziej rozbawi jury. "Masz dystans do siebie i potrafisz rozbawiać do łez? Na ciebie czekamy!" - czytamy na oficjalnym profilu "Must Be The Music" na Facebooku.

Reklama

- Dodaliśmy nową kategorię dla showmanów, bo przychodzi ich tak wielu. Nagrodą jest 25 tys. zł dla najbardziej szalonego showmana - zobaczymy, co wybierze lud. Ale jestem wręcz przekonany, że nie będzie to nasz główny temat w siódmej edycji i ciągle zostajemy przy muzyce - uspokaja "Łozo".

Czytaj także:

Kto wygrał "Must Be The Music 6"?