Reklama

Must Be The Music

"Must Be The Music": Jackpot szykuje płytę

W październiku ma się pojawić debiutancka płyta zespołu Jackpot, który zauroczył jurorów i widzów "Must Be The Music".

Maciej Kazuba i Kasia Buja (Jackpot) tworzą parę także poza sceną

Duet Jackpot ze Szczecina tworzą Kasia Buja (wokal) i Maciej Kazuba (gitara elektroklasyczna), którzy parą są także prywatnie. W niedzielnym (27 września) odcinku "Must Be The Music" zaprezentowali własną wersję "Prośbę do twoich ust" Kayah.

Reklama

"Piękny wokal, smaczne to wszystko. Szacun, że to było odmienne od brzmienia Kayah" - zachwycała się Ela Zapendowska. "To pani zasługa, bo u pani zaczynałam się uczyć w Jaworkach na warsztatach. Pani mi pokazała, jak nie kopiować" - odwdzięczyła się za komplementy Kasia Buja.

"Moje 'tak' jest także za brzmienie, za to jak pan jest wrażliwy na harmonie... Jestem oczarowany" - chwalił Adam Sztaba Macieja Kazubę.

"Magiczna para", "cudowny duet", "nie wiem czy w życiu ktoś mnie tak oczarował swoim głosem" - również internauci są oczarowani występem Jackpot - na oficjalnym profilu programu na Facebooku zebrali ponad 1700 "lajków", prawie dwukrotnie więcej od kolejnego uczestnika.

W październiku mają się pojawić "Historie wielkiej wagi" - debiutancka płyta duetu, który ma w dorobku autorskie wersje m.in. "Kiedy mnie już nie będzie" Seweryna Krajewskiego, "Zobacz czyje imieniny" Bemibek czy utworu "Pomidory" Ewy Bem.

Jackpot i "Prośba do twoich ust":

Sprawdź tekst utworu "Prośba do twoich ust" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Must be the Music | Jackpot