Reklama

Mask Singer

Reklama

Qczaj i piosenka "Tak chcę": Kto by pomyślał, że skończę jako śpiewający prysznic?

Znany z występów w programie "Mask Singer" (był przebrany za Prysznic) Qczaj nie zamierza żegnać się ze sceną. Trener personalny wypuścił piosenkę "Tak chcę". Cały dochód ze sprzedaży przekazuje Fundacji TVN na wsparcie budowy Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

Znany z występów w programie "Mask Singer" (był przebrany za Prysznic) Qczaj nie zamierza żegnać się ze sceną. Trener personalny wypuścił piosenkę "Tak chcę". Cały dochód ze sprzedaży przekazuje Fundacji TVN na wsparcie budowy Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.
Qczaj prezentuje swój pierwszy singel /Artur Zawadzki /Reporter

"Tak chcę!" to debiutancki singel Qczaja. Autorami piosenki są Filp Siejka (muzyka) i Wojtek Byrski (tekst). Ten pierwszy ma na koncie współpracę z m.in. Patrycją Markowską, Markiem Kościkiewiczem i grupą Papa D. Z kolei Wojtek Byrski pisał teksty dla takich wykonawców, jak m.in. Ira, Lady Pank, Bracia, De Mono, Natasza Urbańska, Ania Wyszkoni, Maciej Balcar i Izabela Trojanowska.

"Wymarzyłem sobie ten utwór! Tekst dający pozytywnego kopa, muzyka, która niesie, towarzyszące mi dzieci i nieziemska solówka na gitarze Ricky Tillo. Jako dziecko śniłem o scenie... Kto by pomyślał, że skończę jako śpiewający PRYSZNIC...? Teraz robię kolejny krok - wychodzę spod prysznica i wydaję swój pierwszy singel" - cieszy się Qczaj.

Reklama

"Ktoś zapytał 'ale po co?', ktoś inny dodał 'dla kasy', a ja odpowiadam - z wdzięczności za to co mam, chcę dać coś od siebie! Dzięki programowi 'Mask Singer' odkopałem schowane marzenie! Cały dochód ze sprzedaży singla, a po nagraniu teledysku, z jego wyświetleń, przeznaczam na wsparcie Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, budowane przez Fundację TVN" - dodaje popularny trener personalny.

Na gitarze solo gra Ricky Tillo - gitarzysta znany z zespołu Lady Gagi, w chórkach można usłyszeć dzieci z MAT Musicalowej Akademii Talentów z Mińska Mazowieckiego.

Qczaj zaprezentuje ten utwór na żywo 5 czerwca w Zatorze podczas finału akcji #DOBRYhasztag w Energylandii. To akcja społeczna, w której Qczaj wraz z grupą pozytywnych tiktokerów chce wysłać w świat przesłanie: STOP dla hejtu, TAK dla pozytywnych przekazów.

Prysznic w "Mask Singer" - jak brzmiały podpowiedzi?

Przypomnijmy, że Qczaj w programie "Mask Singer" odpadł w siódmym odcinku. Jego tożsamość wówczas zgadła jedynie Joanna Trzepiecińska.

W jaki sposób Qczaj naprowadzał widzów, publiczność i jurorów na swoją osobę?

W pierwszym odcinku sugerował, że jest niewysoki, sprawia, że inni się pocą oraz miał wizytę u hydraulika. W kolejnym występie zdradzał, że uwielbiał udawać w młodości, że jest znany i rozdawać autografy. Jego ulubionym daniem był kurczak z ryżem. Qczaj zdradzał też, że w przeszłości był fryzjerem.

Trzeci występ Prysznica to podpowiedzi o mieszkaniu w górach, byciu fanem Natalii Oreiro oraz trwonieniu przez palce. Krótko przed odpadnięciem Qczaj sugerował, że uwielbia śpiewać przed lustrem, często podróżuje do Stanów Zjednoczonych, a "Chicago" to jego ulubiony musical.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy