Reklama

Mask Singer

Reklama

"Mask Singer" skasowany w ramówce TVN. Co stacja pokaże wiosną?

Serwis Wirtualnemedia.pl podał, że w wiosennej ramówce TVN nie znajdzie się "Mask Singer". Program z udziałem śpiewających celebrytów ukrytych w wymyślnych kostiumach nie podbił publiczności.

Serwis Wirtualnemedia.pl podał, że w wiosennej ramówce TVN nie znajdzie się "Mask Singer". Program z udziałem śpiewających celebrytów ukrytych w wymyślnych kostiumach nie podbił publiczności.
Finaliści "Mask Singer": Krzysztof Skórzyński, Natasza Urbańska i Ania Karwan /AKPA

"Mask Singer" to polska wersja formatu, który zdobył ogromną popularność na całym świecie. Przez program przewija się grupa celebrytów, jednak jurorzy i publiczność nie mają pojęcia, kto przed nimi występuje. Każda ze śpiewających gwiazd na scenie pojawia się w specjalnym kostiumie.

W trakcie widowiska emitowane są jedynie podpowiedzi, które mają nakierować widzów i publiczność na tożsamość danego wykonawcy. Na koniec każdego odcinka ujawniana jest tożsamość osoby, która odpadła z programu (eliminacja głosami widowni).

Reklama

Wiosną 2022 r. TVN pokazał pierwszą polską edycję show. W roli jurorów-detektywów, których zadaniem było odgadnięcie tożsamości uczestników, wystąpili: Kuba Wojewódzki, aktorki Joanna Trzepiecińska i Julia Kamińska oraz stand-uper Kacper Ruciński.

W programie wystąpili Mateusz Banasiuk (Tort), Stefano Terrazzino (Ośmiornica), Grzegorz Skawiński (Monster), Daria Ładocha (Wiedźma), Dorota Gardias (Róża), Qczaj (Prysznic), Marcin Miller z grupy Boys (Kot), Beata Kozidrak (Słońce). Do finałowej trójki awansowali Krzysztof Skórzyński (Kogut), Ania Karwan (Bocian) i Natasza Urbańska (Deszcz).

Co dalej z "Mask Singer"?

Pierwotnie zapowiadano, że druga edycja show pojawi się w ramówce TVN na wiosnę 2023 r. Tymczasem - jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl - od 4 marca w sobotnie wieczory stacja pokaże trzeci sezon "Azja Express" z Darią Ładochą w roli prowadzącej. Wśród uczestników znaleźli się m.in. Reni Jusis, Adam Zdrójkowski i Paulina Krupińska.

Na razie nie wiadomo, czy "Mask Singer" powróci na antenę, jednak wiadomo, że jesienią tradycyjnie TVN pokaże 14. już edycję "Mam talent".

Pierwszy sezon "Mask Singer" przyciągnął średnio 1,16 mln widzów (8,92 proc. udziału w rynku telewizyjnym).

INTERIA.PL/Wirtualnemedia
Dowiedz się więcej na temat: Mask Singer | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama