Reklama

Mask Singer

Reklama

Kim jest Bocian w "Mask Singer"? Widzowie sądzą, że to Anna Karwan!

Kto ukrywa się w stroju Bociana w "Mask Singer"? Widzowie programu są niemal pewni, że to wykonawczyni przeboju "Słucham cię w radio co tydzień", Anna Karwan!

Kto ukrywa się w stroju Bociana w "Mask Singer"? Widzowie programu są niemal pewni, że to wykonawczyni przeboju "Słucham cię w radio co tydzień", Anna Karwan!
Anna Karwan to Bocian w "Mask Singer"? /Tadeusz Wypych /Reporter

"Mask Singer" to polska wersja formatu, który zdobył ogromną popularność na całym świecie. Przez program przewija się grupa celebrytów, jednak jurorzy i publiczność nie mają pojęcia, kto przed nimi występuje. Każda ze śpiewających gwiazd na scenie pojawia się w specjalnym kostiumie.

W trakcie widowiska emitowane są jedynie podpowiedzi, które mają nakierować widzów i publiczność na tożsamość danego wykonawcy. Na koniec każdego odcinka ujawniana jest tożsamość osoby, która odpadła z programu (eliminacja głosami widowni).

Do tej pory z programem pożegnali się: Mateusz Banasiuk (Tort), Stefano Terrazzino (Ośmiornica) oraz Grzegorz Skawiński (Monster), Wiedźma (Daria Ładocha), Dorota Gardias (Róża), Qczaj (Prysznic), Marcin Miller (Kot) i Beata Kozidrak (Słońce).

Reklama

Anna Karwan to Bocian w "Mask Singer"?

"Chcę mieć płytę Bociana" - krzyczał Kuba Wojewódzki po pierwszym występie w programie tajemniczej uczestniczki. Jurorzy detektywi obstawiali, że pod tym strojem ukryła się: Natalia Przybysz, Cleo, Ewa Farna lub Krystyna Czubówna.

Widzowie jednak szybciej od detektywów byli niemal pewni, kim jest Bocian. Od samego początku obstawiali, że pod kostiumem kryje się wokalistka i finalistka "The Voice of Poland" - Anna Karwan. Dlaczego typowali właśnie ją?

Oprócz bardzo mocnego, bardzo charakterystycznego wokalu, który przypominał właśnie ten Karwan, wśród podpowiedzi padło nawiązania do tatuażu jaskółki. Wokalistka posiada wytatuowane jaskółki na prawym ramieniu. Kolejna podpowiedź dotyczyła chórków. Karwan zanim na dobre rozkręciła karierę solową, występowała w chórkach największych polskich gwiazd: Andrzeja Piasecznego, Kasi Cerekwickiej, Ani Dąbrowskiej i Ani Wyszkoni.

Karwan miała też przerwy w karierze, które można przypasować do podpowiedzi o "zaprzestaniu klekotania", z którego żyje.

Anna Karwan pracowała w reklamie?

Przed jednym z występów dowiedzieliśmy się, że Bocian musiał przez pół życia przynosić klientom jedzenie. Anna Karwan zanim zrobiła karierę, była również kelnerką. "Skończy raz na zawsze ukrytą grę" - pada w podpowiedzi, a w tle widzimy szachy. Do odniesienie do piosenki wokalistki "The Secret Game", która pojawiła się w filmie "Ukryta gra", gdzie zagrali Bill Pullman i Robert Więckiewicz.

Ponadto wspominała, że zajmowała się reklamą, a być może nawet w kilku wystąpiła.

Annę Karwan w stroju Bociana typował również Kacper Ruciński, a ponadto mnóstwo widzów w komentarzach w mediach społecznościowych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL