Reklama

Mam talent

Reklama

Sara James powalczy o wygraną w amerykańskim "Mam talent". Kiedy finał?

Sara James jest objawieniem 17. sezonu amerykańskiego "Mam talent". Simon Cowell nagrodził uczestniczkę Złotym Przyciskiem, następnie 14-latka znakomicie poradziła sobie w półfinale show. Kiedy zaplanowany jest finał programu z udziałem Polki?

Sara James jest objawieniem 17. sezonu amerykańskiego "Mam talent". Simon Cowell nagrodził uczestniczkę Złotym Przyciskiem, następnie 14-latka znakomicie poradziła sobie w półfinale show. Kiedy zaplanowany jest finał programu z udziałem Polki?
Sara James wystąpi w finale "Mam talent" / Kevin Winter /Getty Images

Przypomnijmy, że podczas castingowego odcinka Sara James zaśpiewała piosenkę "Lovely" Billie Eilish. "Słyszeliśmy przez lata wielu wokalistów, ale to było wow! Może nie było idealnie, ale masz w sobie prawdziwy blask gwiazdy" - powiedział po występie 14-latki Simon Cowell.

Juror postanowił wcisnąć Złoty Przycisk, dając wokalistce z Polski bezpośredni awans do półfinałów. Na scenie pojawiła się mama Sary, by ją uściskać i złożyć gratulacje. Wzruszona dziewczyna nie kryła łez. Cała czwórka jurorów oklaskiwała nastolatkę na stojąco.

Reklama

"Szczerze, brak mi słów. Gdy o tym myślę, dosłownie się trzęsę. Jestem po prostu taka szczęśliwa. To coś, o czym marzyłam i stało się. To prawdziwe szaleństwo!" - cieszyła się Sara w rozmowie z serwisem People.

Sara James w finale "Mam talent". Oto, jak do niego awansowała

14-letnia polska wokalistka wystąpiła w trzecim półfinale amerykańskiego "Mam talent, gdzie sięgnęła  po przebój "Rocket Man" Eltona Johna, a jej występ (zobacz!) zachwycił jurorów, publiczność w studiu i telewidzów.

Półfinałowy występ Sary James został opublikowany na platformie Youtube i przez dobę zebrał ponad 2,8 mln odsłon. Po takim przyjęciu jej występu, nie może dziwić wynik głosowania widzów - Polka zakwalifikowała się do kolejnego etapu. Do finału oprócz 14-latki przeszedł także francuski magik Nicolas RIBS.

"Dziękują za każdy głos. Oniemiałam i próbuje nie powiedzieć czegoś głupiego. Jestem tylko nastolatką w Ameryce i to, że jestem tutaj, jest niesamowite. Dziękuję, to wiele dla mnie znaczy. Wow, dziękuję" - komentowała 14-latka po ogłoszeniu werdyktu.

Gdzie i kiedy oglądać można finał "Mam talent" z udziałem Sary James?

Fani Sary James nie mogą doczekać się jej występu w finale "Mam talent". Jednak zanim do tego dojdzie, odbędą się jeszcze dwa odcinki półfinałowe. Finał 17. sezonu amerykańskiego talent show odbędzie się w USA 13 września (w nocy z 13 na 14 września czasu polskiego), natomiast wyniki i zwycięzcę całego programu poznamy najprawdopodobniej następnego dnia, czyli 14 września (w nocy z 14 na 15 września czasu polskiego).

W Stanach Zjednoczonych "Mam talent" emitowany jest w stacji NBC. Nagrania z odcinków na żywo pojawiają się na oficjalnym kanale na Youtube zaraz po występach poszczególnych uczestników. 

W polskiej telewizji występ Sary James w finale "Mam talent" będzie można obejrzeć kilka dni później na telewizji WP.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | Mam Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama