Reklama

Mam talent

Reklama

Na scenie dokonywały niemożliwego. Jednak to juror "Mam talent" skradł im show!

Gwiazdorska edycja "Mam talent" od samego startu show przynosi zaskakujące momenty. Spektakularny występ tria The Bello Sisters splótł się z nietypową reakcją Simona Cowella na samego siebie w jednym z telebimów. Jego słowa zaskoczyły resztę z jury.

The Bello Sisters to pochodzące z włoskiej Werony siostry-akrobatki, które dały się poznać całemu światu dzięki występowi w 15. sezonie amerykańskiego "Mam talent". Ostatecznie uczestniczki dotarły do finału programu i niewiele brakło, a znalazłyby się w najlepszej piątce show.

The Bello Sister wracają do "Mam talent"

Uczestniczki przyznały, że ich szanse na sukces poprzednim razem zniweczyła pandemia, gdyż ich występ został puszczony z odtworzenia, co zabiło jego magię. "Dlatego tutaj wróciłyśmy. Nie przestałyśmy ćwiczyć, próbowałyśmy też rzeczy, których do tej pory nie robiłyśmy" - przyznała jedna z akrobatek.

Reklama

Następnie trio zaprezentowało niezwykły pokaz swoich umiejętności i tego, ile ciało każdej z nich potrafi wytrzymać. W pewnym momencie jedna z akrobatek wygięła nogę w taki sposób, że Howie Mandel aż złapał się za głowę.

Po zakończonym pokazie Mandel i Heidi Klum byli zachwyceni tym, co zobaczyli.

Mrożący krew w żyłach występ w "Mam talent". Co przykuło uwagę Simona Cowella?

"To występ, którego człowiek nie chce przestać oglądać. Macie piękno i siłę, uwielbiam was" - komentowała jurorka. "To było tak przerażające, że chciałem odwrócić swoją głowę. Twoje kolano wygięło się w niebezpieczny sposób" - dodał Mandel.

Simon Cowell również docenił uczestniczki, jednak zanim to zrobił, przerwał swoją wypowiedź, aby popatrzeć na siebie w dużym ekranie. "Boże, ale jestem przystojny" - wypalił, a jego koledzy z jury byli zaskoczeni tym, co powiedział.

"Czy ty rozproszyłeś się własną twarzą na ekranie? Panie, poczekajcie chwilę i zrelaksujcie się, bo Simon musi napawać się samym sobą" - kpił Mandel. Cowell w końcu skupił się na występie i przyznał, że otarł się on o perfekcję.

The Bello Sisters awansowały do finału dzięki głosom widzów. Ich występ obejrzano ponad pół miliona razy na Youtube.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Bello Sisters | Mam Talent | Simon Cowell

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy