Reklama

Mam talent

Marcin Prokop o Michale Kempie. Jak radzi sobie w programie?

Michał Kempa zastąpił Szymona Hołownię w roli prowadzącego programu "Mam Talent". Marcin Prokop skomentował, jak pracuje mu się z komikiem.

Marcin Prokop i Michał Kempa to para prowadzących "Mam Talent"

Od 2008 r. program "Mam talent" był emitowany co roku jesienią. Od samego początku w jury zasiadały Agnieszka Chylińska Małgorzata Foremniak. Od szóstej edycji towarzyszył im Agustin Egurrola.

Z kolei duetem prowadzących byli nieprzerwanie Marcin Prokop Szymon Hołownia. Ten drugi pod koniec 2019 r. pożegnał się z programem, decydując się na start w wyborach prezydenckich.

Agustin Egurrola natomiast przeniósł się do TVP, gdzie został jurorem w programie "Dance, Dance, Dance" - w maju telewizja poinformowała, że uczestników, wspólnie z Małgorzatą Foremniak i Agnieszką Chylińską, będzie oceniać tancerz Jan Kliment

Reklama

Szymona Hołownię zastąpił 32-letni komik Michał Kempa. W 2010 r. wygrał program "Stand up. Zabij mnie śmiechem" w Polsacie. Od 2016 r. jest komentatorem w programie "Szkło kontaktowe" w TVN24 (czasami też współprowadzącym). Pracował również jako dziennikarz radiowy i telewizyjny.

Pierwsze castingi już się odbyły, a Marcin Prokop zdradził, co myśli o nowym współprowadzącym. "Obaj mamy dość abstrakcyjne i absurdalne poczucie humoru, widzimy w wielu sytuacjach elementy surrealistyczne, które nas bawią. Poza tym ten program powoduje, że jak się spędza ze sobą dużo czasu (...), to mamy podobne punkty widzenia. Zakumplowujemy się" - skomentował.