Reklama

Mam talent

Reklama

"Mam talent": Wokaliści dominują. Kim jest Natalia Capelik-Muianga?

W drugim półfinałowym odcinku "Mam talent" zwyciężyła muzyka. Spośród czterech dotychczasowo wybranych finalistów aż trzech prezentuje umiejętności wokalne. W gronie szczęśliwców znalazła się 17-letnia Natalia Capelik-Muianga, którą wsparł m.in. Prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz.

W drugim półfinałowym odcinku "Mam talent" zwyciężyła muzyka. Spośród czterech dotychczasowo wybranych finalistów aż trzech prezentuje umiejętności wokalne. W gronie szczęśliwców znalazła się 17-letnia Natalia Capelik-Muianga, którą wsparł m.in. Prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz.
Natalia Capelik-Muianga wygra "Mam talent"? / Facebook /Izabella Maszczyk /

Natalia Capelik-Muianga na castingu do programu "Mam talent" wykonała piosenkę "Fever", czym wprawiła w zachwyt grono jurorskie.

"Pytałam się jak idiotka, czemu wybrałaś tę piosenkę, a bardzo dobrze, że ją wybrałaś" - powiedziała po występie Natalii Agnieszka Chylińska.

"Mamy cię i nie wypuścimy cię z ‘Mam talent’" - mówił Agustin Egurrola, który przyznał, że jest też wielkim fanem utworu, który wybrała dziewczyna.

Natalia na przesłuchaniach usłyszała oczywiście trzy głosy na "tak" i została półfinalistką programu. Podczas odcinka na żywo zaśpiewała kompozycję "Feeling Good" spopularyzowaną przez Ninę Simone. 17-latka ponownie wywarła mocne wrażenie na jurorach, którzy jej wykonanie nagrodzili oklaskami na stojąco.

Reklama

Agustin Egurrola po jej występie nie tylko zachęcił widzów do głosowania na Natalię, ale także pochwalił jej wygląd i stylizację. "Wyglądasz dzisiaj obłędnie" - mówił zachwycony juror. Agnieszka Chylińska natomiast uznała, że był to "doskonały występ". "Zazdroszczę ci wszystkiego" - mówiła jurorka.

Zobacz uczestników drugie odcinka półfinałowego:

Natalia Capelik- Muianga przeszła do finału "Mam talent" decyzją jurorów, którzy wybierali spośród dwóch uczestników z największą liczbą głosów od publiczności (2. i 3. miejsce po Kamilu Czeszelu, który po zliczeniu głosów telewidzów uplasował się na 1. pozycji).

Na co dzień Natalia uczęszcza do I Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku. Dziewczyna uczy się w klasie o profilu biologiczno-chemicznym.

W programie Natalia zdradziła, że marzy o studiach medycznych. Mimo to nie chciałby nigdy rezygnować ze śpiewania, które jest jej wielką pasją.

W zmaganiach w programie "Mam talent" dziewczynę wsparł m.in. Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, który na antenie Radia Gdańsk zaapelował do gdańszczan, by kibicowali Natalii i wysyłali na nią smsy. "Zależy mi na tym, aby wspierać młodych i zdolnych gdańszczan" - tłumaczył Paweł Adamowicz.

Ojciec Natalii pochodzi z Mozambiku. Prawie 20 lat temu wystąpił w teledysku do utworu "Makumba" zespołu Big Cyc.

"Taka przygoda zostaje na całe życie, ale moje pięć minut już minęło, teraz jest czas Natalii. Rola ojca polega na odkrywaniu i wspieraniu talentów dziecka" - wspomina swój udział w klipie Joel Perdo Muianga.

Zobacz teledysk "Makumba":

Natalia zapewnia, że korzenie jej ojca mają wpływ na muzykę, którą się interesuje. 

"Uwielbiam Ellę Fitzgerald, Michaela Bublé, Whitney Houston i Amy Winehouse. Ich piosenki śpiewam" - mówi o swoich inspiracjach 17-letnia uczestniczka "Mam talent".

O emocjach związanych z udziałem w "Mam talent" oraz o swoich inspiracjach muzycznych uczestniczka opowiedziała w programie "Dzień dobry TVN", w którym gościła razem z kolegą z programu, Kamilem Czeszelem.

Natalię do udziału w programie "Mam talent" zachęciła nauczycielka języka angielskiego. Swoje umiejętności wokalne nastolatka szkoliła w Pałacu Młodzieży w Gdańsku.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy