Reklama

Mam talent

"Mam talent": Widzowie rozczarowani wynikami. Agnieszka Chylińska pod obstrzałem

Spore emocje wśród widzów i internautów wzbudziły wyniki ostatniego półfinału 13. edycji "Mam talent". Szczególnie gorące dyskusje wywołały argumentacje Agnieszki Chylińskiej oraz niemal całkowite "wycięcie" z programu muzycznych uczestników.

Spore emocje wśród widzów i internautów wzbudziły wyniki ostatniego półfinału 13. edycji "Mam talent". Szczególnie gorące dyskusje wywołały argumentacje Agnieszki Chylińskiej oraz niemal całkowite "wycięcie" z programu muzycznych uczestników.
Agnieszka Chylińska jest szefową jury w "Mam talent" /VIPHOTO /East News

Przypomnijmy, że uczestników oceniają Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i tancerz Jan Kliment, który w składzie jury zastąpił Agustina Egurrolę. Kolejną zmianą personalną w 13. edycji jest nowy współprowadzący - u boku Marcina Prokopa występuje komik i standuper Michał Kempa (pojawił się za Szymona Hołownię, który zdecydował się wejść do polityki).

Nowe zasady w "Mam talent". Co się zmienia?

Produkcja programu przygotowała pewne poprawki w regulaminie, które mają uatrakcyjnić format. Wprowadzono tzw. platynowy przycisk. Dzięki niemu, wybrana przez jury w czasie półfinałów osoba dostanie się bezpośrednio do finału. Laureatką została Dominika Krzymowska.

Reklama

Ponadto drugą zmianą jest też dzika karta - czyli przepustka do finału dla osoby, która odpadła w półfinałach, ale zdobyła największą liczbę głosów od widzów. W ten sposób awansowało Trio KET z Ropczyc.

Miejsca w finale wcześniej poza Dominiką Krzymowską zapewnili sobie Orkiestra Baczków, Jagoda Piec i Stefan, Krzysztof Jaros, Mariusz Bochniarz, Maja Kućko i Mariusz Nguyen z Fundacji Ocelot oraz Jordan Ogorzelski.

O ostatnie miejsca rywalizowali tancerze z UDS Junior, rockowy zespół Risk Every Asset, taneczny duet Fpytke, akrobatka Ula Machowska (flying pole), Marcelina Paluszkiewicz (figurowy pokaz na rolkach), tańczące dziewczyny z grupy z Baila Stars, wokalistka Liana Hrytsa, tancerka Barbara Ziółkowska, wokalista Nikolas Mańka oraz taneczne Duo Eyal & Julia.

Decyzją widzów najwięcej głosów otrzymało Duo Eyal & Julia. Sporym zaskoczeniem było dopiero piąte miejsce dla Nikolasa Mańki oraz jeszcze niższa lokata Liany Hrytsej. Jan Kliment po jej występie powiedział, że nie wyobraża sobie finału bez niej.

O ostatnie miejsce rywalizowali duet Fpytkę (otrzymał głos od Małgorzaty Foremniak) i taneczna grupa Baila Stars (za był Jan Kliment). O awansie zespołu przesądziła ostatecznie Agnieszka Chylińska, tłumacząc, że innej decyzji nie wybaczyłyby jej córki. Taka argumentacja mocno zdenerwowała widzów i internautów.

"Mam talent" - kiedy finałowy odcinek?

"To kompromitacja pani Agnieszki jako jurorki, bo zachowała się nieprofesjonalnie", "czas na zmianę jurorów", "w tym sezonie wszystkie wyniki są jakieś dziwne", "to było krzywdzące dla innych uczestników" - czytamy w komentarzach na oficjalnym facebookowym profilu "Mam talent".

Dla wielu komentujących sporym zaskoczeniem jest również brak śpiewających uczestników w finale "Mam talent" (jedynym wyjątkiem jest wieloosobowa Orkiestra Baczków). "Ale nic mnie już nie zdziwi skoro pies przeszedł do finału w przedostatnim głosowaniu" - to jeden z wpisów rozczarowanych widzów.

Finał 13. edycji odbędzie się w przyszłą sobotę 27 listopada.