Reklama

Mam talent

"Mam talent": To oni wystąpią w półfinałach 13. edycji [LISTA UCZESTNIKÓW]

W programie "Mam talent" poznaliśmy listę 40 półfinalistów 13. edycji. Kto pojawi się w odcinkach na żywo i kto jest faworytem do zwycięstwa?

W programie "Mam talent" poznaliśmy listę 40 półfinalistów 13. edycji. Kto pojawi się w odcinkach na żywo i kto jest faworytem do zwycięstwa?
Agnieszka Chylińska jest przewodniczącą jury w "Mam talent" /Wojciech Stróżyk /Reporter

W sobotę zobaczyliśmy ostatni odcinek castingowy. Widzowie "Mam talent" poznali też listę półfinalistów 13. edycji show.

Przypomnijmy, że uczestników oceniają Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i tancerz Jan Kliment, który w składzie jury zastąpił Agustina Egurrolę. Kolejną zmianą personalną jest nowy współprowadzący - u boku Marcina Prokopa występuje komik i standuper Michał Kempa (pojawił się za Szymona Hołownię, który zdecydował się wejść do polityki).

Nowe zasady w "Mam talent". Co się zmienia?

Produkcja programu przygotowała pewne poprawki w regulaminie, które mają uatrakcyjnić format. Wprowadzony zostanie tzw. platynowy przycisk. Dzięki niemu, wybrana przez jury w czasie półfinałów osoba dostanie się bezpośrednio do finału.

Reklama

Ponadto drugą zmianą jest też dzika karta - czyli przepustka do finału dla osoby, która odpadła w półfinałach, ale zdobyła największą liczbę głosów od widzów.

Przypomnijmy, że miejsca w półfinałach zapewnili sobie zdobywcy złotych przycisków (w sumie jest ich pięć - od jurorów i prowadzących).

Nie zabrakło głosów oburzonych widzów - wśród pominiętych znaleźli się m.in. Thomas Grotto i jego żona Angelika, duet Justyna Jary i Daniel Peszko i Filip Płażalski.

"Mam talent": Lista półfinalistów

Aguśka Mnich i Patrick Bauerer
Art Movement
Baila Stars
Bartłomiej Ataman

Basia Ziółkowska
Czym Jest Sezam?

Cyrk Partolini
Dominika Krzymowska
Duo Eyal & Julia
Duo the Essence
Fpytke

Iza Demska

Kamil Kobędzowski
Kasia Florczuk
Krzysztof Jaros
Jagoda Piec i Stefan
Jędrzej Bukowski i
Ewa Suarez
Jordan Ogorzelski
Liana Hrytsa

Łukasz Drapała
Magda Hanausek
Maja Kućko i Mariusz Nguyen / Fundacja Ocelot

Marcelina Paluszkiewicz
Mariusz Bochniarz / Fundacja Ocelot

Maya Wasserman
Michał Zaorski
Mikołaj Szwocher
Nikolas Mańka
Oliwia Ratyńska i Jay C-Val
Orkiestra Baczków
Orkiestra na Dużym Rowerze
Oto Kacharava
Risk Every Asset
Trio KET
UDS Junior
Ula Machowska
Yael Althamer

The White Tigers
Wiktor Pindel.

"Mam talent": Kiedy pierwszy odcinek na żywo?

30 października w TVN-ie zobaczymy pierwszy półfinał na żywo. Przed telewidzami i jurorami zaprezentują się zespół The White Tigers, Jordan Ogorzelski, Cyrk Partolini, Jędrzej Bukowski i Ewa Suarez, Łukasz Drapała, Yael Althamen, zespół Art Movement, Oliwia Ratyńska i Jay C-Vaa, Aguśka Mnich i Patryk Baurer oraz Maja Kućko i Mariusz Nguyen z Fundacji Ocelot.

Do finału awansuje dwóch najlepszych uczestników - pierwszego wybiorą telewidzowie, na drugiego głosy oddadzą jurorzy.