Reklama

Mam talent

"Mam talent": Paula Biskup otrzymuje Złoty Przycisk. Co działo się w 7. odcinku? [RELACJA]

Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Jan Kliment "przesłuchali" kolejnych chętnych. Co wydarzyło się w siódmym odcinku 14. serii "Mam Talent"? Kim jest Paula Biskup, która otrzymała otrzyma Złoty Przycisk od Marcina Prokopa?

Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Jan Kliment "przesłuchali" kolejnych chętnych. Co wydarzyło się w siódmym odcinku 14. serii "Mam Talent"? Kim jest Paula Biskup, która otrzymała otrzyma Złoty Przycisk od Marcina Prokopa?
Agnieszka Chylińska jest jurorką "Mam Talent" /VIPHOTO /East News

W jury programu zasiadają: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment. Program od pierwszej edycji prowadzi Marcin Prokop. Przez wiele odsłon towarzyszył mu Szymon Hołownia, który od jakiegoś czasu zajmuje się polityką. Obecnie drugim gospodarzem show jest Michał Kempa - polski komik i stand-uper.

"Mam Talent": Co wydarzyło się w siódmym odcinku?

Pierwszym uczestnikiem był Ensamelt Arf, który w ekstrawaganckim stroju zagrał na... drumli. Małgorzata Foremniak nacisnęła "iksa".

"Szanuję, że to jest twój utwór, ale ja szukam czegoś. co mnie poruszy" - powiedziała jurorka.

Reklama

"Początek brzmiał trochę jak mój pies, jak mu się coś złego śni. A potem miałam wrażenie, jakby wsadził łapę do kontaktu" - zażartowała Chylińska. Po namowie Jana Klimenta, wokalistka dała jednak "tak".

Duet taneczny Embodyments zaczarował jurorów układem pełnym skomplikowanych figur. 

"Jakbym oglądała historię, film, w którym nie słów" - zachwycała się Foremniak. "Przepiękne".

"Ja będę trochę surowy. Stanisław, partnerujesz świetnie, ale mam wątpliwości do Ciebie jako tancerza. Agacie nie mam nic do zarzucenia" - ocenił Kliment. Wszyscy jurorzy byli na "tak".

"Jestem oryginalny z Egiptu" - powiedział przed swoim występem fakir Mizo. Mężczyzna połknął ogień, a w pewnym momencie wziął na ręce Michała Kempe i stanął na potłuczonym szkle. Następnie prowadzący stanął na pełnej gwoździ desce, którą postawił on sobie na klatce piersiowej.

"Z tego występu najbardziej zapamiętam Michała" - powiedziała Chylińska. Wszyscy jurorzy byli na "nie".

Paweł Haczkur zaprezentował pole dance. Jurorzy byli zachwyceni.

"Jestem ci wdzięczna, że pracujesz tyle lat na to, żebym ja przez kilka sekund miała euforię" - przyznała Małgorzata Foremniak.

"Wyleciałeś w kosmos" - powiedział Jan Kliment. Wszyscy jurorzy byli na "tak".

Kolejni uczestnicy przynieśli na scenę... sowy. Panowie opowiedzieli o tych ptakach. Małgorzata Foremniak chciałą dotknąć jednej z sów.

"Wiemy jak dotykać ptaka?" - zapytał jeden z uczestników Małgorzatę Foremniak. Jurorzy byli na tak.

Małgorzata Konieczna pokazała swoje obrazy tworzone z pomocą płyt CD z recyklingu. Ponownie padło 3 razy "tak". Tak samo jurorzy ocenili Pawła Robaszka, który zaprezentował wyjątkowe figury z napompowanych balonów.

Alex Kristi zaśpiewała piosenkę "Love Bar". Przed występem przyznała, że chciałaby zostać piosenkarką, chociaż jak sama powiedziała, nigdy nie brała lekcji śpiewu. 

"Mam mieszane uczucia. Jesteś utalentowana, ale musisz włożyć w to jeszcze dużo pracy" - powiedziała Foremniak.

"Śpiewanie nie może być jedną z opcji w twoim życiu, musisz na to postawić" - dodała Chylińska. Kolejny komplet "taków".

Reprezentacyjna Orkiestra Cianowic zaprezentowała się w ogromnym składzie. Najmłodszy muzyk zespołu ma 12 lat.

"Słuchałam głosu wokalistki. Gabrielo, coś mi mówi, że jeszcze o tobie usłyszymy" - powiedziała Agnieszka Chylińska.

"Słowo 'reprezentacyjna' jest trafione w 100%" - dodała Małgorzata Foremniak. Wszyscy jurorzy byli na tak.

Magda Szuszek-Bąk zaprezentowała malowanie solą. Podczas występu artystka rozsypując po stole sól, tworzyła niesamowite obrazy.

"Jest pani wspaniałą kobietą i artystką" - mówiła Chylińska. Kolejne 3 "taki" padły z ust jurorów.

5-letni Staś Nowicki zaprezentował grę na perkusji. "Jak długo grasz?" - zapytała Foremniak.

"No tak długo, że już chyba zapomniałem" - przyznał chłopiec, czym ubawił jurorów i publiczność. Chłopak zagrał utwór Metalliki i otrzymał owacje na stojąco.

"Stasiu, jesteś zawodowy" - oceniła aktorka.

"Jeśli będziesz się tego trzymał, to zostaniesz genialnym perkusistą" - dodała Chylińska. Wszyscy jurorzy byli na tak.

"Mam talent": Dla kogo Marcin Prokop wcisnał Złoty Przycisk?

Paula Biskup zaprezentowała swoją piosenkę. Wokalistka opowiedziała, że chodziła wcześniej na lekcje śpiewu, ale zrezygnowała, gdyż nie są jej potrzebne.

"No to zobaczymy, czy nie są Ci potrzebne" - rzuciła Chylińska. Po występie stwierdziła, że Paula niczego nie potrzebuje. "Doskonały występ" - dodała.

"Ściągasz światło do siebie, a potem sama nim rozbłyskujesz. Bardzo piękne" - powiedziała Foremniak.

Marcin Prokop wcinał Złoty Przycisk, dający wokalistce pewność, że wystąpi ona w półfinałach.

Kolejnymi uczestnikami była Kapela Cymbalistów z Ełku.

"Jestem zauroczona" - powiedziała Foremniak. Kolejne 3 razy "tak".

Znany z wielu piłkarskich sztuczek Janusz Chomontek przyjechał do programu z Koszalina. Swój występ zadedykował jurorom. Szczególnie podekscytowani, byli Chylińska i Marcin Prokop. "Wychowałam się na nim" - mówiła piosenkarka.

Mężczyzna zdjął z siebie dres podczas podbijania piłki głową, a następnie z powrotem założył. Podczas występu podbijał główką także piłki tenisowe, które ostatecznie lądowały w jego spodniach. Po występie Chomontek wspomniał swój występ przed papieżem Janem Pawłem II.

"Jestem zaszczycona. Marzyłam, abym mogła pana poznać" - powiedziała Agnieszka Chylińska. Po występie przytuliła mężczyznę.