Reklama

Mam talent

"Mam talent": Nikolas Mańka przerywa milczenie. Pokazał wideo zza kulis "Jak zostałem gwiazdą"

Wydawało się, że 18-letni Nikolas Mańka jest śpiewającym faworytem do awansu do finału "Mam talent". Mimo pochwał od jurorów w ostatnim półfinale zajął jednak dopiero piąte miejsce i pożegnał się z programem.

Nikolas Mańka w półfinale "Mam talent"

Nikolas Mańka w "Mam talent" mówił, że chce walczyć o tolerancję i akceptację dla wszystkich, bez względu na wygląd, wyznanie czy kolor skóry. W półfinale sięgnął po przebój "Another Love" (sprawdź!) Toma Odella.

Jurorzy nie szczędzili mu komplementów po występie.

"Ja chcę więcej od ciebie. Podoba mi się twoja odwaga" - mówił Jan Kliment. "Masz przepiękny głos. Twój występ dla mnie jest też bardzo ważny" - dodała Małgorzata Foremniak. Agnieszka Chylińska stwierdziła, że Nikolas już jest gwiazdą. "Bardzo czekam na tę płytę" - powiedziała.

Reklama

Ostatecznie w głosowaniu widzów 18-latek z Dąbrowy Górniczej zajął piąte miejsce na 10 uczestników swojego półfinału. To oznaczało, że pożegnał się z show TVN-u.

Na swoim profilu na Instagramie nastolatek umieścił wideo zza kulis, które rozpoczyna się słowami "Jak zostałem gwiazdą".

"Półfinał skończył się sukcesem, co prawda nie dostałem się do finału. Ale słowa jury przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Kochani czekajcie na więcej i wysyłajcie ten materiał w świat" - napisał Nikolas, oznaczając innych uczestników półfinałowego odcinka: Duo Eyal & Julia, Ulę Machowską, Marcelinę Paluszkiewicz i Lianę Hrystę.

"Bez emocji nie ma prawdy", "Tam liczy się tylko to, co potrafisz", "Niepowodzenie nie wchodzi w rachubę", "Dopiero się zaczyna", "Bądź razem ze mną" - takie napisy pojawiają się w zakulisowym nagraniu.

"Mam talent": Kim jest Nikolas Mańka?

Nastolatek marzył o wystąpieniu w "Mam talent" od najmłodszych lat. 18-latek z Dąbrowy Górniczej przyszedł do programu, by "pokazać widzom swoją wrażliwość". Na castingu zaśpiewał przebój Billie Eilish, a po jego występie na sali zapanowała cisza.

Nikolas w przerwach między śpiewaniem, maluje piękne obrazy na płótnie. Jest członkiem chóru Happy Choir Skłodowska. Marzy o wydaniu własnej płyty. Ma misję: chce walczyć o tolerancję i akceptację dla wszystkich, bez względu na wygląd, wyznanie czy kolor skóry.

-----

Tylko w Polsat Box Go możecie zobaczyć wyjątkowy materiał "Adele: One Night Only". Wokalistka w ramach promocji nowej płyty "30" rozmawiała z Oprah Winfrey i dała kameralny występ.

Zobacz "Adele: One Night Only" tylko w Polsat Box Go!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Nikolas Mańka

Reklama