Reklama

Mam talent

"Mam talent": Maya Thomas i Cezary Borowik w finale [RELACJA, WYNIKI]

Wokalistka Maya Thomas i tancerz Cezary Borowik to ostatni finaliści 12. edycji "Mam talent". Co wydarzyło się w sobotnim odcinku?

Agnieszka Chylińska w ostatnim półfinale 12. edycji "Mam talent"

Po roku przerwy na antenę TVN powrócił "Mam talent".

W 12. serii programu w roli jurorów ponownie pojawili się Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińską oraz Agustin Egurrola. Funkcję prowadzących niezmiennie pełnią Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

"Moje 8 procent kochane" - przywitał Prokopa Hołownię, nawiązując do sondażu prezydenckiego, w którym współprowadzący zajął trzecie miejsce właśnie z takim wynikiem. "Mój ambasador" - odwdzięczył się Hołownia koledze.

Reklama

W sobotę (23 listopada) odbył się ostatni półfinał.

Z poprzednich odcinków miejsca w finale mają już zapewnione wokaliści Ana AndrzejewskaJan Szynal, akrobaci: Luqo Art, Artur Cichuta i duety Marysia i Julian, Basia i Łukasz (Acro Studio), Malwina Kowalowicz (akrobacje aerial hop) oraz Łukasz Chwieduk (freestyle football).

W pierwszej kolejności na scenie zainstalowało się trio z Łodzi - Antoni Roker. Rockowy zespół zaprezentował autorski utwór z tekstem "Zabieram cię, zapnij pasy, uśmiechnij się, gaz do dechy".

"To było prawdziwe, masz w sobie siłę i wiesz do czego służy scena" - komentował Agustin Egurrola. "Jeśli tak kochasz, jak grasz - to nie mam pytań" - dodała Agnieszka Chylińska. Małgorzata Foremniak rzuciła w swoim dziwnym stylu tekst, że "to były bezpieczne otarcia muzyczne".

Akrobatki z Duo Infinity przedstawiły swoją wersję "Jeziora łabędziego".

"Jesteście bardzo ambitne, bo chciałyście się zmierzyć z legendą, to była perełka" - chwalił Egurrola. "Pokazałyście siebie z innej strony" - dodała Foremniak.

Mniej zachwycona była Chylińska: "Wolałam odsłonę castingu, nie łapię tego waszego jeziora łabędziego".

Just Edi Show z Radomia zaczarował jurorów sztuką iluzji, angażując jurorów do swojego pokazu z kartami.

"Jesteś fenomenalny, podoba mi się sposób w jaki nas uwodzisz, jesteś kapłanem iluzji" - zachwycał się Egurrola.

"Zawsze uważałam się za wiedźmę, nie mam pojęcia, jak to robisz - jesteś wspaniały" - to zdanie Foremniak.

Podobnie jak Antoni Roker, występujący solo z gitarą K-essence wykonał autorski numer w języku angielskim.

"Podoba mi się twój świat, klimat, który tworzysz, ja chętnie chcę do niego przyjść" - cieszyła się Foremniak. "Masz silną osobowość i ogromną siłę, na tej scenie jesteś spektakularny" - dodał Egurrola. "Nie straciłeś niczego za co cię doceniłam, szacunek jest coraz większy" - uśmiechała się Chylińska.

Tancerz Cezary Borowik jako muzyczny podkład do swojego występu wykorzystał przebój "Believer" Imagine Dragons (sprawdź!).

"Czekałem na ten występ, ścigasz się sam ze sobą, jesteś perfekcyjny, dziś musi być ten dzień" - mówił Agustin.

Zachwytów nie szczędziły także jego koleżanki z jury.

Tomasz Baran zaprezentował koszykarską żonglerkę - tymczasem niemal na samym początku jego występu przestał działać jego mikrofon. Na oficjalnym instagramowym profilu "Mam talent" pojawiły się komentarze, że uczestnikowi specjalnie wyłączono mikrofon, po tym gdy powiedział, że chciał "wykorzystać Agnieszkę" na próbie, ale mu na to nie pozwolono.

"Mi się bardzo podoba, że nawiązujesz kontakt z publicznością, widziałem, że jesteś prawdziwym performerem" - komentował Agustin.

"Takie rzeczy się zdarzają, nie przejmuj się - było bardzo dobrze. Pokazałeś niezwykłe umiejętności" - dodała Foremniak.

"Mnie jest przykro, bo wzięliśmy cię do półfinału, a ty zachowujesz się jak palant" - powiedziała na koniec oburzona Chylińska.

Lusesita Farrell - jako dziewczynka z zapałkami - do oprawy swojego akrobatycznego pokazu (połączenie tańca z cyrkiem i akrobacji na szarfach) wykorzystała przebój "Lovely" (sprawdź!) Billie Eilish i Khalida.

"Jesteś wspaniała, niesamowita" - mówiła Małgorzata Foremniak. "Myślałam o wolności i miłości, taka ulga, że wszystko się dobrze skończyło" - dodała Agnieszka Chylińska.

"Zrobiłaś największy postęp ze wszystkich uczestników tej edycji od castingu" - ocenił Agustin Egurrola.

Występująca jako ostatnia półfinalistka Maya Thomas zaśpiewała utwór "Ach nie mnie jednej" Łucji Prus (sprawdź!; po latach swoją wersję przygotował duet The Dumplings).

"Jestem wstrząśnięta, jesteś dojrzałą artystką o niezwykle dramatycznym głosie. Niebywały talent, będzie o tobie głośno" - nie miała wątpliwości Foremniak.

"Nie wiem co radzić, jesteś gotowa, by zdobyć świat. Ale głos, ale siła, ale osobowość" - zachwycał się Egurrola.

Agnieszka Chylińska, która na castingu dała Mayi Thomas złoty przycisk zaapelowała tylko o głosy na młodą wokalistkę ("Nie chcę przesłodzić).

Przed ogłoszeniem wyników gościnnie wystąpili finaliści siódmej edycji - duet akrobatów z Acroart.

Najwięcej głosów od widzów zgodnie z oczekiwaniami otrzymała Maya Thomas. Listę finalistów dzięki wsparciu od jurorów uzupełnił Cezary Borowik (głosowali na niego Agnieszka Chylińska i Agustin Egurrola), który pokonał Just Edi Show (głos tylko od Małgorzaty Foremniak).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Maya Thomas

Reklama