Reklama

Mam talent

"Mam talent": Maciej "Sheva" Mołdoch i Jakub Mozgawa ostatnimi finalistami

W ostatnim odcinku półfinałowym widzom najbardziej spodobał się Maciej "Sheva" Mołdoch. W finale, decyzją jury, dołączy do niego Jakub Mozgawa.

Maciej "Sheva" Mołdoch wzruszył jurorów i podbił serca widzów

Jako pierwsi na scenie zaprezentowali się tancerze z grupy Swagg Crew. Pracowitość uczestników doceniła Małgorzata Foremniak, a Agnieszka Chylińska uznała, że był to "najbardziej dynamiczny występ grupy tanecznej w tej edycji". "Marzy mi się, żeby taki zespół był w finale 'Mam talent'" - dodał Agustin Egurrola.

Reklama

Następnie zobaczyliśmy beatboxera Karola "Gizmo" Giżewskiego, a jego występ po raz kolejny zachwycił jurorów. "Jesteś świetny!" - komplementował go Egurrola. "Och, Karol... to już jest mistrzostwo" - wtórowała mu Chylińska.

Równie dużo pochwał zebrała Ania Broda, która na scenie zaśpiewała, akompaniując sobie na cymbałach. "Bardzo nietuzinkowy występ" - oceniła wykonanie Agnieszka Chylińska. "Jesteś z innej planety" - mówiła Małgorzata Foremniak, której jednak zabrakło odpowiedniego wyeksponowania instrumentu Ani.

Dziewczęce akrobatyczne trio AGK Acro, które pojawiło się na scenie chwilę później, wywołało ogromne wrażenie na jurorach. Agustin Egurrola zwrócił uwagę na dużą precyzję wykonania i profesjonalność. Zgodziły się z nim jego koleżanki z jury. "Niesamowita, piękna choreografia" - dodała Foremniak.

Zobaczyliśmy również akrobatyczny pokaz z wykorzystaniem szarfy przygotowany przez Anię Rabendę. "Czegoś tak pięknego dawno nie widziałam" - zachwycała się Małgorzata, która nagrodziła dziewczynę owacjami na stojąco. "Przede wszystkim widzę niewyobrażalny postęp. Momentami zapierało dech w piersiach" - ocenił występ Ani Agustin Egurrola.

Jakub Mozgawa podbił serca jurorów pokazem z użyciem jojo. "Chirurgiczna precyzja od początku do końca" - chwalił chłopaka Egurrola. "Jesteś niezwykły" - dodała Foremniak.

Bohaterem odcinka niewątpliwie był Maciej "Sheva" Mołdoch, który wzruszył grono jurorskie swoim tańcem w stylu popping. Po jego pokazie łez nie była w stanie powstrzymać Małgorzata Foremniak.

"Nie przypuszczałam, że się popłaczę w programie na żywo. Jakbym oglądała nieprawdopodobne przedstawienie" - z ledwością skomentowała występ Macieja jurorka. Zachwycony Agustin Egurrola wstał z miejsca, by móc uścisnąć rękę uczestnika. "To jest wyższy level tańca. Ja się nie dziwię Małgosi. To było genialne. Nie ma słów" - dodała Chylińska.

Na koniec w piosence Adele "Make You Feel My Love" zaprezentowała się Magdalena Stopa, a jej wykonanie przypadło do gustu jurorom. "Twój głos jest tak nieprawdopodobnie kojący" - komplementowała dziewczynę Małgorzata Foremniak. "Mam nadzieję, że udział w tym programie da ci wielką siłę i pójdziesz do przodu" - mówił Egurrola. 

Posłuchaj utworu "Make You Feel My Love" w wykonaniu Adele:

Sprawdź tekst utworu "Make You Feel My Love" w serwisie Tekściory.pl!

Gościem specjalnym odcinka był znany z piątej edycji "Mam talent" Maciej Astramowicz, który zaprezentował pokaz akrobatyczny na szarfie. Wokalnie w utworze "Jesteś bohaterem" towarzyszył mu Michał Szpak. Astramowicz odważył się wyznać telewidzom, że choruje na raka, ale jak stwierdził, nie zamierza poddać się w walce z chorobą. "Pamiętajcie, życie się kończy, gdy mu na to pozwolimy" - mówił były uczestnik programu. 

Najwięcej głosów od publiczności w ostatnim półfinałowym odcinku zdobył Maciej "Sheva" Mołdoch. Decyzją jurorów w finale dołączy do niego Jakub Mozgawa.

Zobacz teledysk "Jesteś bohaterem":

Sprawdź tekst utworu "Jesteś bohaterem" w serwisie Tekściory.pl!