Reklama

Mam talent

Reklama

"Mam talent": Kim są Justyna Jary i Daniel Peszko? Widzowie ich pokochali

Justyna Jary podbiła scenę "Mam talent" ze swoją autorską piosenką "Chcę ciebie". Na scenie towarzyszył jej gitarzysta, Daniel Peszko. Jurorzy komplementowali głos i jakość tekstu piosenkarki. Kim jest wokalistka?

Justyna Jary podbiła scenę "Mam talent" ze swoją autorską piosenką "Chcę ciebie". Na scenie towarzyszył jej gitarzysta, Daniel Peszko. Jurorzy komplementowali głos i jakość tekstu piosenkarki. Kim jest wokalistka?
Daniel Peszko i Justyna Jary podczas castingu do "Mam talent" /TVN /materiał zewnętrzny

W sobotnim odcinku castingowym zabrakło Małgorzaty Foremniak (nie pojawiła się na planie po raz pierwszy od początku show, czyli od 2008 r.). Uczestników oceniali Agnieszka Chylińska (dysponowała dwoma głosami) i Jan Kliment.

"Mam talent": Kim są Justyna Jary i Daniel Peszko?

36-letnia wokalistka Justyna Jary i 25-letni gitarzysta Daniel Peszko zdecydowali się zagrać własny utwór. Okazało się, że duet od kilku lat próbuje swoich sił na scenie, a wokalistka ma na swoim koncie występy w prestiżowych teatrach, m.in. w Nowym Jorku, Moskwie czy w Krakowie. Muzyk natomiast gra na gitarze od 7. roku życia, co jest jego największą pasją. Muzyczne inspiracje czerpie od m.in. gitarzystów jak Marek Napiórkowski, Jacek Królik, Guthrie Govan czy Pat Metheny.

Reklama

Justyna Jary i Daniel Peszko zaprezentowali autorską piosenkę "Chcę ciebie". "W tej piosence uśmiercam swojego byłego, ale bardzo mu się należało!" - powiedziała o inspiracji do piosenki wokalistka. "Fajny pomysł, bierze to ludzi. Masz swój styl'' - stwierdził Kliment. "To bardzo dobra piosenka, melodyjna, niebanalny tekst" - jurorzy tymi słowami zapewnili duetowi miejsce w kolejnym etapie.

Występ spodobał się także publiczności, która zachwalała tekst oraz melodię autorskiej piosenki w komentarzach.  

W ostatnim odcinku nie padł Złoty przycisk, który daje awans bezpośrednio do półfinałów. W sumie w odcinkach castingowych może pojawić się pięć takich wyróżnień - od trójki jurorów i dwóch prowadzących.

Do tej pory w tej edycji Złoty przycisk otrzymali muzyczni reprezentanci Izabela Demska (od Małgorzaty Foremniak), Orkiestra Baczków (Jan Kliment) i The White Tigers (Marcin Prokop) oraz wykonujący rowerowe tricki Kamil Kobędzowski (Michał Kempa).

Justyna Jary na co dzień gra koncerty w wielu zakątkach Polski, a jej autorskie utwory można usłyszeć na jej koncie w serwisie YouTube.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Justyna Jary | Daniel Peszko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama