Reklama

Mam talent

"Mam talent": Kim jest Maya Wasserman? Agnieszka Chylińska aż złapała się za głowę!

Zdaniem wielu widzów "Mam talent" 16-letnia Maya Wasserman zdecydowanie zasługiwała na Złoty przycisk w programie. Swoim występem w przeboju Rihanny "Love on the Brain" podbiła serca Agnieszki Chylińskiej i Jana Klimenta. Kim jest młoda wokalistka?

Zdaniem wielu widzów "Mam talent" 16-letnia Maya Wasserman zdecydowanie zasługiwała na Złoty przycisk w programie. Swoim występem w przeboju Rihanny "Love on the Brain" podbiła serca Agnieszki Chylińskiej i Jana Klimenta. Kim jest młoda wokalistka?
Maya Wasserman w "Mam talent" /TVN

W sobotnim odcinku castingowym zabrakło Małgorzaty Foremniak (nie pojawiła się na planie po raz pierwszy od początku show, czyli od 2008 r.). Uczestników oceniali Agnieszka Chylińska (dysponowała dwoma głosami) i Jan Kliment.

"Mam talent": Kim jest Maya Wassermann?

Wśród muzycznych bohaterów "Mam talent" wyróżniła się 16-letnia Maya Wassermann. Dziewczyna szybko odebrała mowę obojgu jurorów! Jej niesamowita wersja "Love on The Brain" Rihanny (sprawdź!), to jeden z najjaśniejszych momentów szóstego odcinka. Publiczność oraz jurorzy byli pełni podziwu dla młodej piosenkarki.

Reklama

Szczególnie było to widać po reakcjach Chylińskiej, na której muzyczna wrażliwość Mai zrobiła wrażenie. Jurorka aż przerwała występ z okrzykiem "Tak jest!", a na koniec jako pierwsza wstała z jurorskiego fotela. "Maya, fenomenalnie, genialnie, po prostu... absolutnie!" - jurorka nie miała słów i aż złapała się za głowę! "Dzięki tobie, to będzie piękny program" - dodała Chylińska, a Maya przeszła do następnego etapu.

W komentarzach przy występie nastolatki nie brak głosów, że dziewczyna zasługiwała na Złoty przycisk, który daje awans bezpośrednio do półfinałów. W sumie w odcinkach castingowych może pojawić się pięć takich wyróżnień - od trójki jurorów i dwóch prowadzących.

Do tej pory w tej edycji Złoty przycisk otrzymali muzyczni reprezentanci Izabela Demska (od Małgorzaty Foremniak), Orkiestra Baczków (Jan Kliment) i The White Tigers (Marcin Prokop) oraz wykonujący rowerowe tricki Kamil Kobędzowski (Michał Kempa).

Maya Wasserman dała się poznać szerszej publiczności w 2017 r., gdy w duecie Maya & Marcel z piosenką "Tacy sami" wystąpiła w polskich preselekcjach do Eurowizji Junior. Wówczas naszą reprezentantką została wybrana Alicja Rega.

Obecnie nastolatka uczy się w brytyjskiej placówce Tring Park School for The Performing Arts, położonej w pobliżu Londynu. Wśród absolwentów tej szkoły są m.in. Sarah Britghtman oraz aktorki Lily James, Daisy Ridley, Jane Seymour i Julie Andrews.

W solowym dorobku młoda wokalistka ma single "Silence." i "Not Only Flowers".

"'Not Only Flowers' opowiada o dorastaniu, dojrzewaniu, o zmianach jakich ciągle doświadczamy, i które wpływają na to kim jesteśmy. Bo nie tylko kwiaty rozkwitają na wiosnę" - tak Maya zapowiadała premierę tej drugiej piosenki.