Reklama

Mam talent

Mam talent: Jan Szynal w totalnym szoku [piosenka z półfinału "Nie ma szans"]

Student Politechniki Krakowskiej Jan Szynal to kolejny muzyczny finalista "Mam talent". 18-latek z Tuszymy w półfinale zaprezentował kolejny swój autorski utwór "Nie ma szans".

Jan Szynal w półfinale "Mam talent"

Za nami drugi z półfinałów na żywo 12. edycji "Mam talent".

Reklama

Do akrobatycznego duetu Marysi i Juliana oraz wokalistki Any Andrzejewskiej dołączyli w sobotni wieczór kolejni dwaj finaliści: akrobata Artur Cichuta i właśnie Jan Szynal.

Ten ostatni awansował dzięki głosom jurorek: Agnieszki ChylińskiejMałgorzaty Foremniak. Agustin Egurrola oddał swój głos na malującą światłem Natalii z Galitsyna Art Group.

"Jestem w totalnym szoku, gdzieś tam powoli dopiero zaczyna do mnie docierać co się wczoraj wydarzyło. A wszystko to dzięki Wam, BARDZO DZIĘKUJĘ za każdy głos oddany na mnie, za każdą wiadomość, którą dostałem! Nie będę się jakoś dużo rozpisywał, po prostu DZIĘKUJĘ" - napisał na Facebooku Jan Szynal po programie.

W "Mam talent" zaprezentował swój kolejny autorski utwór z tekstem "Nie ma szans, żebym mógł cofnąć czas" (posłuchaj!).

"Dla mnie to był występ przejmujący. Szanuję ciebie jako artystę" - zachwycała się Agnieszka Chylińska.

"Najbardziej mi się to podobało, że to było prosto z serca. Idź swoją drogą, bo masz wielki, wielki talent" - chwalił Agustin Egurrola.

"Każdy jest wyjątkowy, nie mów że jesteś przeciętny" - apelowała do młodego wokalisty Małgorzata Foremniak.

Muzyka towarzyszy Jaśkowi Szynalowi od dziecka. Jego tata gra na gitarze i to po nim 18-latek ma zamiłowanie do muzyki. W dzieciństwie rodzice zapisali go do ogniska muzycznego, gdzie uczył się podstaw gry na keyboardzie. Nauka nie trwała długo, gdyż Janek nie wykazywał wielkiego zainteresowania - dopiero mając 13-14 lat zaczął spędzać czas przy instrumencie.

Za swój największy sukces uważa napisanie swojej pierwszej piosenki "Skowronek".

Na castingu Szynal wykonał utwór "Pomóż mi" (sprawdź!).

Wśród widzów pojawiły się porównania do Dawida Podsiadły (sprawdź!) czy Korteza (posłuchaj!) - podtrzymał to także współprowadzący Marcin Prokop.

"Ja chcę być sobą, chcę robić swoje piosenki, tworzyć własne numery, które będą moje" - mówił Szynal.

Wokal zaczął kształcić około 3 lata temu. Obecnie stoi na czele zespołu Jelly Beans, który pod koniec wakacji wypuścił debiutancki singel "Ten czas" (autorem tekstu jest Jan Szynal - sprawdź!, za muzykę odpowiada cała grupa).

"Muzyka jest dla mnie przyjacielem, któremu wszystko mogę opowiedzieć. Każdy smutek, cierpienie, ale także chwile piękne (radość)" - podkreśla Janek.

Do tej pory program TVN wokaliści wygrywali czterokrotnie (Magdalena Welc, Kacper Sikora, Adrian Makar, Jakub Herfort), a dodatkowo dwa razy triumfowali akordeoniści (Marcin Wyrostek, Lukas Gogol).


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Jan Szynal