Reklama

Mam talent

"Mam Talent": Jan Kliment skomentował pierwsze castingi

Jan Kliment został nowym jurorem programu "Mam Talent". Opowiedział, jak poradził sobie podczas pierwszych castingów.

Skład jury 13. edycji "Mam talent": Małgorzata Foremniak, Jan Kliment i Agnieszka Chylińska.

Od 2008 r. program "Mam talent" był emitowany co roku jesienią. Od samego początku w jury zasiadały Agnieszka Chylińska Małgorzata Foremniak. Od szóstej edycji towarzyszył im Agustin Egurrola.

Z kolei duetem prowadzących byli nieprzerwanie Marcin Prokop Szymon Hołownia. Ten drugi pod koniec 2019 r. pożegnał się z programem, decydując się na start w wyborach prezydenckich. Zastąpił go Michał Kempa.

Agustin Egurrola natomiast przeniósł się do TVP, gdzie został jurorem w programie "Dance, Dance, Dance" - w maju telewizja poinformowała, że uczestników, wspólnie z Małgorzatą Foremniak i Agnieszką Chylińską, będzie oceniać tancerz Jan Kliment

Reklama

Nowa edycja rusza jesienią, obecnie trwają castingi. Kliment opowiedział, jak wyglądał jego pierwszy dzień na planie programu.

"To dla mnie bardzo ciekawy format, to coś nowego. Talenty są bardzo różnorodne" - skomentował. "Trochę się krępowałem na początku, kiedy włączyli światła. Ale byłem otwarty na to, co dzieje się na scenie, to było bardzo przyjemne" - dodał. 

INTERIA.PL

Reklama