Reklama

Mam talent

"Mam talent": Jakub Herfort i Aleksandra Bednarz w finale!

W drugim półfinałowym odcinku "Mam talent" najlepsi okazali się Jakub Herfort i Aleksandra Bednarz. To właśnie oni mają szansę powalczyć o nagrodę główną programu!

Jakub Herfort zaśpiewa w finale

3 września, po rocznej przerwie na antenę TVN powrócił "Mam talent". W dziewiątej edycji programu skład jurorski nie uległ zmianie. Uczestników ponownie wybierali: Agnieszka Chylińska, Małgorzata ForemniakAgustin Egurrola.

Reklama

Pierwszymi finalistami dziewiątej edycji talent show zostali iluzjonista Adrian Pruski (Just Edi) i akrobatyczny duet Acrodreams.

W drugim półfinałowym odcinku "Mam talent" o awans do finału walczyli: Klezmafour, Jakub Herfort, Who If Not You, Maksymilian Rogowski, Andrzej Adamczyk, Aleksandra Bednarz, Barbara & Dave oraz Willy Colombaioni.

Jako pierwszy na scenie zaprezentował się zespół Klezmafour w swoim utworze "W górę".

Sprawdź tekst utworu "W górę" w serwisie Teksciory.pl!

"Mnie się najbardziej podobała wasza dobra energia" - docenił Agustin Egurrola. "Myślę, że wasza muzyka trafia do serc" - stwierdziła Małgorzata Foremniak, a Agnieszka Chylińska uznała, że "autorska muzyka w programie 'Mam talent' zawsze cieszy".

Tuż po Klezmafour taneczne zdolności pokazała grupa Who If Not You, która do półfinału trafiła dzięki Agnieszce Chylińskiej - to ona nacisnęła na castingu złoty przycisk gwarantujący awans. Uczestnikom na scenie towarzyszył raper Bisz, który wraz ze swoim zespołem wykonał utwór "Indygo". Ten żywy akompaniament docenili jurorzy.

"Ja ciągle uważam, że to był strzał w dziesiątkę - mówiła po ich występie Chylińska i dodała - Kochamy ich też jako ludzi. Jesteście szlachetni". "Myślę, że będziecie inspiracją dla innych tancerzy" - mówił Egurrola, który komplementował zespół za przesłanie niesione w tańcu.

Triki z wykorzystaniem piłek do koszykówki zaprezentował Andrzej Adamczyk. "Czuć zdenerwowanie" - uznała Agnieszka Chylińska. Błędy dostrzegł również Agustin Egurrola: "To nowa odsłona. Troszkę nie wyszło, ale brawo za odwagę". Show uczestnika doceniła natomiast Małgorzata Foremniak. "Nie wiem, czy wyszło, bo z tej odległości już nie widzę. Dla mnie było fenomenalnie" - stwierdziła żartobliwie aktorka. 

Jurorów podzielił występ 13-letniego Maksymiliana Rogowskiego, który na scenie zaśpiewał utwór "Earth Song" Michaela Jacksona. "Bez wątpienia masz piękny głos, ale tak jak mówiłem na castingu - jest za wcześnie" - stwierdził Egurrola. "Ja jestem absolutnie odmiennego zdania! Trzymasz za pysk wszystko!" - nie zgodziła się z przedmówcą Małgorzata Foremniak. 

Zachwytów dostarczył za to pokaz pole dance Aleksandry Bednarz. "Ten występ był o niebo lepszy od tego, który widziałem na castingu. Wszystko było spójne! Pokazałaś ogromne możliwości i przeogromny talent" - chwalił uczestniczkę Egurrola. "Chce się z tobą wpaść w jakieś tarapaty. To była brawura, która się dobrze skończyła na szczęście" - przyznała Agnieszka Chylińska.

Pokaz salsy zafundował w drugim odcinku półfinałowym duet Barbara & Dave. "Bardziej mi się podobał występ na castingu" - stwierdził Egurrola, ale dodał, że uczestnicy są bardzo dobrymi tancerzami. Z jurorem zgodziła się Małgorzata Foremniak, podkreślając jednocześnie, że był to "bardzo profesjonalnie przygotowany występ". Agnieszka Foremniak pochwaliła duet za dobór muzyki do swojej prezentacji. 

Jurorom spodobał się pokaz artysty cyrkowego Willy'ego Colombaioni z Włoch. "Jesteś mistrzem, jestem zachwycony!" - prawił mu komplementy Agustin Egurrola. "To było genialne!" - wtórowała mu Agnieszka Chylińska.

20-letni Jakub Herfort, który na scenie zaśpiewał piosenkę "Can't Take My Eyes Off You", ponownie porwał do tańca jurorów. "Jakub, nie wiem, czy pamiętasz, co ja zrobiłam, jak śpiewałeś na castingu. Nie poznałam sama siebie. Dobrze, że nie zrzuciłam z siebie wszystkiego. Jesteś niezwykły, absolutnie!" - mówiła uczestnikowi Małgorzata Foremniak, wspominając jego występ z przesłuchań, podczas którego jurorka tańczyła razem z Agustinem Egurrolą. 

Gościem specjalnym odcinka była finalistka siódmej edycji "Mam talent", Julia Olędzka, która wykonała utwór "Love On the Brain" Rihanny. 

Najwięcej głosów w trzecim odcinku półfinałowym zgromadził Jakub Herfort. Decyzją jurorów, oprócz niego w finale zobaczymy także Aleksandrę Bednarz.

Zwycięzca dziewiątej edycji "Mam talent" otrzyma nagrodę w wysokości 300 tysięcy złotych.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Jakub Herfort