Reklama

Mam talent

Mam talent: Artur Cichuta ze Złotym Przyciskiem [RELACJA]

Trzeci castingowy odcinek kolejnej edycji "Mam talent" znów obfitował w wiele atrakcji, nowych talentów, momentów zarówno wzruszających, jak i bardzo zabawnych.

Artur Cichuta odbiera gratulacje od Agustina Egurroli w "Mam talent"

Po roku przerwy na antenę TVN powrócił "Mam talent"

Reklama

W 12. serii programu w roli jurorów ponownie pojawili się Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińską oraz Agustin Egurrola. Funkcję prowadzących niezmiennie pełnią Marcin ProkopSzymon Hołownia.

Trzeci odcinek rozpoczął Marcin Życzyński z Rzeszowa, interpretator Elvisa Presleya oraz ojciec szóstki dzieci - szczęśliwy mąż i ojciec, który kocha muzykę. Podczas jego występu jurorzy szaleli, biegali i tańczyli na scenie.

"Mi się najbardziej podoba twój dystans do tego wszystkiego. Czuję, że twoje życie jest kolorowe" - stwierdził Agustin Egurrola. "Jesteś osobowością, ja ciebie kupuję z tą choreografią, małżonką i dziećmi w dużej ilości. Jesteś kolorowym ptakiem 12. edycji 'Mam talent'"- dodała Małgorzata Foremniak.

Następny ze swoim performensem był duet Hybridis Crew z Czech, który wcześniej brał już udział w finale niemieckiej edycji "Mam talent". Po ich tanecznym występie wszyscy jurorzy wstali i bili brawo.

"Sam ten styl jest niezwykle trudny. (...) Żeby to wszystko razem zgrać, wymaga to setek godzina na sali. Tu niektóre fragmenty były perfekcyjne" - podsumował występ performerów Egurrola. Foremniak z uznaniem stwierdziła: "Zrobiliście to jak zimne, stalowe roboty", a Chylińska dodała: "najważniejsza jest reakcja publiczności, podobało im się!".

Czesi swoim oryginalnym tańcem zrobili także na publiczności tak duże wrażenie, że nikogo nie zaskoczyły trzy głosy na "tak".

Kolejną uczestniczką była 80-letnia Urszula Szczurek, która jak stwierdziła, zakopała w młodości talent, który teraz chciała pokazać. Powiedziała też, że czuje się właściwie jak 20-latka. Pani Urszula zaprezentowała swoje umiejętności gimnastyczne oraz duży dystans do siebie.

Jurorzy byli zachwyceni: "Dlatego właśnie kocham program 'Mam talent' - przychodzi do nas dziewczyna, ściemnia ze ma osiem dych i jest wspaniała" - powiedziała Chylińska. Z kolei Agustin podjął się wyzwania naśladowania tego, co zaprezentowała uczestniczka i ku ciesze publiczności wykonał kilka elementów jej choreografii. Panią Urszulę zobaczymy w kolejnym etapie programu.

Występ Mateusza Leniarta - instruktora samoobrony, był jednym z tych, podczas których wciśnięte zostały czerwone przyciski. Prezentacja 22-latka nie spodobała się Małgorzacie i Agustinowi, a Agnieszka skomentowała ja słowami: "Ja prowadzę taki kurs, bronię mężczyzn przed nimi samymi, nadawałbyś się".

Kolejną prezentacją, która zachwyciła oceniających, był taniec Karoliny Lenarcik i Karola Mentala. "Czuję się zaszczycona, że mogłam to zobaczyć" - powiedziała Chylińska, a chyba największe słowa uznania padły z ust Egurrolu: "Uwielbiam obcować z taką perfekcją, możecie już wszystko, taniec dla was to zabawa, to sposób komunikacji". Młodych tancerzy będziemy mogli oglądać w dalszej części programu.

Zachwyt jurorów wzbudziła również Klaudia Jóźwiak - studentka dietetyki, która śpiewa, tatuuje, jest też instruktorką fitness. Już od początku, kiedy Klaudia zaczęła śpiewać widać było, że jurorzy są nią zachwyceni, a jej występ podsumowali oklaskami na stojąco. "Nie wiem co mam powiedzieć, aż mi brak słów" - powiedziała Foremniak, Egurrola dodał: "narodziny gwiazdy!".

Chylińska, przekazując dziewczynie, że przechodzi dalej, powiedziała, że ma niesamowity dar i talent, głosowanie więc było czystą formalnością.

Jurorom spodobała się także Orkiestra OSP z Aleksandrowa Kujawskiego, która wykonała piosenkę "Szklana pogoda" (sprawdź!). Chylińska, zwracając się do wokalistki grupy powiedziała: "Myślę, że Małgorzata Ostrowska miałaby poczucie, że fantastycznie zaśpiewałaś jej piosenkę". Pozostali jurorzy dodali, że ten występ słuchało się, ale też oglądało z przyjemnością, dlatego chcą zobaczyć, co grupa będzie miała do zaprezentowania w dalszej części programu.

Odcinek obfitował w wokalistów, kolejnym był 18-letni Jan Szynal, który wykonał napisaną przez siebie piosenkę, do której też zagrał na klawiszach. "Janek czuć twoje wrażliwe serce" - stwierdził Agustin i dodał: "To, co nam zaproponowałeś ma już swoją wagę, muzyka to twoja pasja, i myślę, że także twoja droga". Pod wrażeniem była również Agnieszka: "To było to, na co czekałam jako wokalistka i jako juror, dałeś mi wszystko to, czego chciałam". Janek otrzymał trzy głosy na "tak".

Pokaz powietrznej akrobatyki zafundował widzom Artur Cichuta. Jego prezentacja wywarła na wszystkich jurorach ogromne wrażenie, a Agustin Egurrola postanowił uhonorować akrobatę wciśnięciem Złotego Przycisku.

"Powiem ci, że oglądam setki prezentacji i zawsze szukam piękna, perfekcji, mądrości i dojrzałości i to wszystko znalazłem w twoim występie" - uzasadnił swoją decyzję choreograf.

Z gorącym pokazem burleski na scenie zaprezentowała się Lillet L'amour. 21- latka wprost oczarowała jurorów. "Nie wiem co mam powiedzieć, ja bym zlizywała tego szampana z twoich pośladków" - zażartowała Foremniak. Najbardziej zachwycony był Egurrola: "Pracuję z tancerkami tysiąc lat, ale takiego ciała jeszcze nie widziałem. (...) nie widziałem tak pięknej i zjawiskowej dziewczyny jak ty". "Jesteś zniewalająca" - podsumowała Chylińska i oznajmiła dziewczynie, że przechodzi dalej dodając: "Kocham ten program, bezkarnie oglądam takie piękno.

Dla Szymon Prządo pojawienie się w "Mam talent" było pierwszym występem przed tak dużą publicznością. Chłopak zaśpiewał swoją własną piosenkę, która mocno rozbawiła jurorów. "To było bez sensu, ale zrobiłeś to tak uroczo..." - śmiała się Chylińska, a Egurrola dodał: "dawno nie słuchałem piosenki, która tak rozbudziła moją wyobraźnię". Z kolei Foremniak podsumowała, że to, co usłyszeli, jest "lekiem na całe zło -"twórz takie piosenki, ludziom będzie lżej" - powiedziała aktorka. Szymona zobaczymy w kolejnym etapie programu.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent