Reklama

Mam talent

Reklama

"Mam talent": Aleksandra Kiedrowicz wygrywa ósmą edycję programu

Ósma edycja "Mam talent" dobiegła końca. Zwycięzcą programu została Aleksandra Kiedrowicz. Na podium znaleźli się także Kamil Czeszel oraz zespół Acro Team Silesia.

Ósma edycja "Mam talent" dobiegła końca. Zwycięzcą programu została Aleksandra Kiedrowicz. Na podium znaleźli się także Kamil Czeszel oraz zespół Acro Team Silesia.
Ósma seria "Mam talent" zakończona! /AKPA

Finałowe zmagania zainaugurował Jakub Mozgawa swoim pokazem z wykorzystaniem jojo. "Ty jesteś stworzony do sceny, bo ciebie trema nie deprymuje" - zauważyła Małgorzata Foremniak, a Agnieszka Chylińska doceniła tempo jego prezentacji, które nazwała "szaleńczym". "Piękne otwarcie odcinka finałowego" - dodała jurorka.

Po Jakubie na scenie pojawił się tancerz Kosma Wysokiński. "To już nie jest etap oceniania. My zachwycamy się nad finalistami" - mówiła chłopakowi Agnieszka Chylińska. "To jest mistrzowski popping" - skwitował występ Kosmy Agustin Egurrola.

Reklama

Zobaczyliśmy także specjalizującego się w szybkim malowaniu Vlodyra. Mężczyzna stworzył  trzy obrazy, które po odpowiednim ich połączeniu dały podobiznę Roberta Lewandowskiego. "Ja z Vlodyrem mam taki problem, że on maże, maże, ja się nudzę, a i tak na koniec mu wszystko wychodzi" - mówiła o jego pokazie Chylińska. "Vlodyr długo dochodzi do bramki, ale i tak strzela gola" - żartowała Małgorzata Foremniak.

Zobacz zdjęcia z wielkiego finału ósmej edycji "Mam talent":

Pierwszą wokalistką, która tego wieczoru zaprezentowała swoje umiejętności była śpiewająca operowym głosem Liliana Iżyk. "Istotą 'Mam talent' jest wzbudzanie emocji, a ty wywierasz ogromne wrażenie" - chwaliła dziewczynę Chylińska. "Jesteś wielkim odkryciem tej edycji" - mówił Lilianie Agustin Egurrola, a Małgorzata Foremniak życzyła jej, "żeby świat otworzył przed nią wrota".

Jurorów po raz kolejny swoim tańcem akrobatycznym na rurze w zachwyt wprawiła Anna Marie Kot. Dziewczyna otrzymała od nich owacje na stojąco oraz mnóstwo komplementów."Anno, ja ciebie za to co robisz kocham" - mówiła Małgorzata Foremniak. "Jak tu przebić Małgosię? Pragnę cię? Zostań moją żoną?" - żartowała Agnieszka Chylińska. 

W utworze "Życia mała garść" Krzysztofa Krawczyka zaprezentował się Kamil Czeszel. "Jesteś takim artystą, któremu się po prostu ufa" - mówił po jego wykonaniu Agustin Egurrola. "Jesteś prawdziwym, rasowym wokalistą, który czuje" - wtórowała mu Chylińska. "Mówi się, że zwierciadłem duszy są oczy. W twoim przypadku zwierciadłem duszy jest twój głos" - chwaliła chłopaka Foremniak.

Taneczny pokaz grupy Acro Team Silesia zerwał z miejsc jurorów, którzy brawami nagrodzili tę prezentację. "Osiem lat już jestem w tym programie. Czegoś takiego nie widziałam! Jesteście najlepszym zespołem z wszystkich edycji" - zachwycała się Małgorzata Foremniak. Choreografię i kompozycję chwalił Agustin Egurrola, a Agnieszka Chylińska stwierdziła, że pracowitość zespołu dała "zabójczy efekt".

17-letnia Natalia Capelik-Muianga zaśpiewała w finale utwór "At Last", a po jej występie jurorzy obdarowali nastolatkę owacjami na stojąco. Agustin Egurrola tak zachwycił się Natalią, że aż uklęknął przed nią na jurorskim pulpicie, nie przestając oklaskiwać dziewczyny. "17 lat, a dojrzałość wokalistki imponująca. Śpiewasz niebiańsko" - komplementowała Natalię Agnieszka Chylińska. "Z przyjemnością bym cię zabrał do domu, żebyś mi śpiewała całe noce" - zwrócił się do wokalistki Egurrola.

Maciej "Sheva" Mołdoch po raz kolejny wywarł wielkie wrażenie na jurorach, którzy zdecydowali się wypowiadać swoje opinie na stojąco. "Wiedziałem, że jesteś dobry, ale nie wiedziałem , że aż tak" - mówił Agustin Egurrola. Zachwytu nie kryła także Małgorzata Foremniak, którą podczas półfinału Maciej doprowadził do łez. "Powaliłeś mnie chłopie. To już nie jest program rozrywkowy, to jest sztuka przez duże S" - przyznała jurorka. "Twoja interpretacja muzyki to jest mistrzostwo świata" - powiedziała na koniec Agnieszka Chylińska.

Jako ostatnią w pokazie akrobatycznym zobaczyliśmy Aleksandrę Kiedrowicz. Dziewczyna usłyszała wiele dobrych słów od jurorów, którzy pochwalili ją za pracowitość, dynamikę i wrażliwość. "Życzę ci jak najlepiej, to był doskonały występ" - podsumowała występ Aleksandry Agnieszka Chylińska.

Głosami widzów program wygrała właśnie Aleksandra Kiedrowicz, której konto wzbogaciło się o 300 tysięcy złotych. Drugie miejsce zajął Kamil Czeszel, a tuż za nim uplasował się zespół Acro Team Silesia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy