Reklama

Mam talent

"Mam talent": Agnieszka Chylińska nie wytrzymała i przerwała występ. Kim jest Fabian Piątkiewicz?

Jednym z muzycznych bohaterów drugiego castingowego odcinka nowej serii "Mam talent" był Fabian Piątkiewicz. 23-letni student teologii nie będzie jednak najlepiej wspominał występu w programie TVN-u. Nagranie podbija sieć.

Jednym z muzycznych bohaterów drugiego castingowego odcinka nowej serii "Mam talent" był Fabian Piątkiewicz. 23-letni student teologii nie będzie jednak najlepiej wspominał występu w programie TVN-u. Nagranie podbija sieć.
Fabian Piątkiewicz w "Mam talent" /TVN

Wideo z występem Fabiana Piątkiewicza w "Mam talent" zanotowało już ponad 173 tys. odsłon. Zobacz ten występ!

Student teologii z Nowej Soli dał jurorom sporo radości i uśmiechu za sprawą swojej interpretacji przeboju "Fly Me to the Moon" (sprawdź!) Franka Sinatry (w refrenie usłyszeliśmy "łabadłaba"). Podczas występu 23-latka Jan Kliment porwał do tańca Małgorzatę Foremniak, a Agnieszka Chylińska pękała ze śmiechu. Ostatecznie przewodnicząca jury przerwała te popisy wciskając wszystkie trzy czerwone "iksy".

Reklama

"Jest takie słowo jak nieporozumienie" - mówiła Foremniak, a Chylińska dopytywała, czy na pewno ten występ był na poważnie.

Choć Fabian jako jedyny w całym ostatnim odcinku jako jedyny usłyszał trzy razy "nie", stał się bohaterem sieci.

Dla Fabiana Piątkiewicza nie była to pierwsza próba w telewizyjnym programie - wiosną pojawił się w "Szansie na sukces" z Anią Dąbrowską. Zaśpiewał wówczas jej przebój "W głowie" (sprawdź!), ale nie został doceniony przez wokalistkę.

"To była niesamowita przygoda i niesamowite emocje, chciałoby się to powtórzyć. Na planie panowała rodzinna atmosfera. Dogadywałem się i z ekipą, i z kontrkandydatami. Było naprawdę bardzo pozytywnie" - wspominał wówczas.

"Mam talent": Nowi juror i prowadzący

Przypomnijmy, że z powodu pandemii koronawirusa ostatni sezon "Mam talent" wyemitowany był jesienią 2019 roku. W 2020 roku stacja TVN zdecydowała, że przekłada emisję show na następną jesień.

W programie doszło do zmian personalnych. Jeszcze w 2019 roku wiadomo było, że z "Mam talent" pożegna się Szymon Hołownia, który zdecydował się wejść do polityki. Na stanowisku prowadzącego zastąpił go komik i standuper Michał Kempa, który dołączył do Marcina Prokopa.

W składzie jury doszło do jednej zmiany. Agustina Egurrolę, który przeszedł do Telewizji Polskiej, zastąpił inny tancerz i choreograf - Jan Kliment. Uczestników oceniają też Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska, które zasiadają w jury od pierwszej edycji.

Nowe zasady w "Mam talent". Co się zmienia?

Produkcja programu przygotowała pewne poprawki w regulaminie, które mają uatrakcyjnić format. Wprowadzony zostanie tzw. platynowy przycisk. Dzięki niemu, wybrana przez jury w czasie półfinałów osoba dostanie się bezpośrednio do finału.

Ponadto drugą zmianą jest też dzika karta - czyli przepustka do finału dla osoby, która odpadła w półfinałach, ale zdobyła największą liczbę głosów od widzów.

Przypomnijmy, że nadal funkcjonuje złoty przycisk (w sumie pięć - od jurorów i prowadzących), dający awans uczestnikowi bezpośrednio do odcinków na żywo.