Reklama

Mam talent

Reklama

Jovit Baldivino nie żyje. Zwycięzca "Mam Talent" miał 29 lat

Nie żyje zwycięzca filipińskiej wersji "Mam Talent", Jovit Baldivino. Wokalista podczas koncertu został przewieziony do szpitala, gdzie okazało się, że doznał pęknięcia tętniaka mózgu.

Filipiński muzyk Jovit Baldivino, który w 2010 roku wygrał pierwszą serię filipińskiej wersji "Mam Talent", zmarł w wieku 29 lat.

Wiadomość potwierdzili jego rodzice Hilario i Cristeta Baldivino oraz jego narzeczona Camille Ann Miguel. Chłopak zmarł w szpitalu w Batangas City po tym jak doznał pęknięcia tętniaka mózgu.

Jovit Baldivino nie żyje. Zwycięzca "Mam Talent" miał 29 lat

Baldivino cierpiał na wysokie ciśnienie krwi i otrzymał od lekarzy polecenie odpoczynku, ale przyjął zaproszenie do występu na imprezie świątecznej w Batangas City 4 grudnia. Zaśpiewał trzy piosenki i przy trzecim utworze widziano, że brakuje mu tchu. Wkrótce potem został przewieziony do szpitala, gdzie skanowanie wykazało skrzep krwi w jego mózgu.

Reklama

Krew została odessana z jego mózgu, następnie Jovit był w śpiączce przez pięć dni.

Baldivino zyskał sławę, gdy wygrał pierwszy sezon "Pilipinas Got Talent" w 2010 roku, gdy miał 19 lat. Po programie wydał swój pierwszy album studyjny, pt. "Faithfully" i kolejne trzy albumy w latach 2011-2015.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jovit Baldivino | Mam Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy