Reklama

Mam talent

Aleksandra Kiedrowicz: Od zachwytu pupą do wygranej w "Mam talent"

Ósmą edycję "Mam talent" wygrała specjalizująca się w akrobatyce powietrznej Aleksandra Kiedrowicz. Po finale programu nie cichną komentarze internautów na temat jej zwycięstwa. Zdaniem jurorów ta seria talent show miała najwyższy poziom z dotychczasowych.

Ósmą edycję "Mam talent" wygrała specjalizująca się w akrobatyce powietrznej Aleksandra Kiedrowicz. Po finale programu nie cichną komentarze internautów na temat jej zwycięstwa. Zdaniem jurorów ta seria talent show miała najwyższy poziom z dotychczasowych.
Aleksandra Kiedrowicz wygrała ósmą serię "Mam talent" /Cezary Piwowarski /TVN

21-letnia Aleksandra Kiedrowicz, która tańcem zajmuje się od dziecka, jurorów zachwyciła już na etapie castingowym. "Jaką ma pupę... Jeju, jak ślicznie" - mówił jeszcze przed jej występem Agustin Egurrola. "Jesteś zjawiskiem na scenie. Niczego więcej od życia nie potrzebuję" - dodał zauroczony dziewczyną juror.

Pochlebnych opinii jurorzy nie szczędzili Aleksandrze także w dalszych odcinkach programu. Zarówno w półfinale, jak i w finale dziewczyna odniosła sukces dzięki największej liczbie głosów od telewidzów.

Z Aleksandrą przegrali m.in. tancerze z Acro Team Silesia oraz wokalista Kamil Czeszel.

Reklama

Po zakończeniu programu na fanpejdżu programu zaroiło się od komentarzy. Część internautów zgadza się z werdyktem, ale spore grono uważa, że Aleksandra niesłusznie wygrała program. Oto niektóre komentarze (pisownia oryginalna):

"Ładny występ no ale sorry....nie na finał. Dziewczyno nie zasłużyłaś" - czytamy w jednym z komentarzy.

"Absolutnie nie adekwatna wygrana co do występu zwyciężczyni.. Nuda, nuda i nic co mogłoby być odpowiedniego na miarę Finału. Tak jak inni również uważam, że byli duuuuzo bardziej utalentowani, a ich występ wywolywal ogromne emocje.." - napisał ktoś inny.

Zobacz zdjęcia z wielkiego finału "Mam talent":

Wiele osób typowało na zwycięzcę Vlodyra. Chłopak prezentował sztukę szybkiego malowania obrazów, które po odpowiednim połączeniu tworzyły zaskakujący efekt. W finale trzy malowane przez niego oddzielne płótna dały razem podobiznę Roberta Lewandowskiego oraz Stadion Narodowy.

Aleksandra Kiedrowicz była gościem "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszyły jej w programie oraz zdradziła, na co przeznaczy wygraną. Dziewczyna chce zainwestować we własny rozwój kupując nowe akcesoria oraz marzy, aby zainteresowanie akrobatyką powietrzną w Polsce wzrosło.

Jurorzy zgodnie stwierdzili, że poziom tegorocznej serii jest bardzo wysoki, a występy uczestników nieraz rzuciły ich na kolana.

"Ta edycja wydaje mi się wyjątkowa. Bardzo dużo jest emocji, namiętności, nowych wykonawców i fajna atmosfera. My się cudownie bawimy" - mówiła Małgorzata Foremniak.

"Ten finał był po prostu niezwykły. To, co pokazali uczestnicy przeszło najśmielsze oczekiwania. Artyzm, perfekcja, coś niesamowitego" - oceniał tę edycję talent show Agustin Egurrola.