Reklama

Mam talent

Reklama

13-latek ma ustawioną przyszłość? Co dalej z karierą zwycięzcy "Mam Talent"?

13-letni akordeonista Miłosz Bachonko został laureatem 14. edycji "Mam talent". W programie Dzien Dobry TVN jego rodzice opowiedzieli o tym, jak zaczęła się pasja chłopca, a pracujący z nim dyrygent przewiduje, jak dalej potoczy się jego kariera.

13-letni akordeonista Miłosz Bachonko został laureatem 14. edycji "Mam talent". W programie Dzien Dobry TVN jego rodzice opowiedzieli o tym, jak zaczęła się pasja chłopca, a pracujący z nim dyrygent przewiduje, jak dalej potoczy się jego kariera.
Miłosz Bachonko wygrał ostatnią edycję "Mam Talent" /Pawel Wodzynski /East News

Miłosz Bachonko to już trzeci muzyk grający na akordeonie, który wygrał program "Mam talent". Poprzednio do takiej sytuacji doszło w drugiej (Marcin Wyrostek) i dziesiątej edycji (Lukas Gogol).

W "Mam talent" na castingu otrzymał Złoty Przycisk od Michała Kempy, co dało mu bezpośredni awans do półfinałów. Tam z kolei wszyscy trzej jurorzy zgodnie wcisnęli Platynowy Przycisk, który sprawił, że młody muzyk znalazł się w finale. W ostatnim etapie decyzją telewidzów zdobył najwięcej głosów, wygrywając 300 tys. zł.

Reklama

"Mam talent": Kim jest Miłosz Bachonko? To on wygrał 14. edycję programu!

Miłosz Bachonko wygrał "Mam Talent". Co dalej z jego karierą?

W Dzień Dobry TVN pokazano materiał z Miłoszem, jego rodzicami oraz dyrygentem, z którym chłopiec współpracuje. Mama 13-latka, Joanna Kruk-Bachonko, opowiedziała o początkach muzycznej pasji swojego syna.

"Mąż przyniósł miniaturę akordeonu, [...] grał na tym malutkim akordeoniku i chyba mu się to spodobało" - powiedziała w programie.

Tata Miłosza opowiedział, że syn od razu świetnie radził sobie z istrumentem.

" Od zawsze wiedział, jak frazować, jak te dźwięki powinny się zaczynać i zakończyć. Skąd on to wiedział? Nie wiem" - wspominał Ireneusz Bachonko.

Sam Miłosz zdradził w programie, że codzienne ćwiczenie na akordeonie kosztuje go wiele wyrzeczeń, ale mimo tego, ma swoje hobby takie jak gra w piłkę, jazda na rowerze i oglądanie skoków narciarskich. 

Co dalej będzie z karierą młodego wirtuoza?

"Przyszłość Miłosza będzie taka, jak sobie zamarzy, ponieważ już jest rozpoznawalny, propozycje będą się sypać" - uważa Łukasz Sidoruk, dyrygent. 

"Mam talent" - finał. Co działo się za kulisami? Żona Jana Klimenta w towarzystwie położnej

Kim jest Miłosz Bachanko - zwycięzca "Mam Talent"?

13-letni Miłosz Bachonko z Lublina gra na akordeonie od pięciu lat. Nie tylko gra, bo sam też komponuje. Chłopczyk wyznał, że miał już okazję zagrać w legendarnej Carnegie Hall w Nowym Jorku. Miłosz od lat zdobywa czołowe miejsca w polskich i zagranicznych konkursach gry na akordeonie, w tym Grand Prix w ramach International Music Talent Competition Spring 2020. Jest też finalistą międzynarodowego telewizyjnego konkursu "Wirtuozi V4+" z 2021 r.

"Mam Talent": Widzowie podzieleni po finale. "Zalatuje ustawką"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Miłosz Bachonko | Mam Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy