Reklama

Mam talent

Zasłonił oczy z zażenowania. Katastrofalny występ w "Mam talent"

Nie każdy uczestnik "Mam talent" zbiera same pochwały tak jak Sara James. Zwłaszcza Simon Cowell nie szczędzi krytyki uczestnikom nawet w półfinałach. Znany juror w drugim odcinku na żywo był tak zniesmaczony występem stand-upera o pseudonimie Mr. Pants, że zamknął oczy.

Simon Cowell, znany przede wszystkim jako surowy oceniający, wielokrotnie pokazywał, że potrafi docenić dobre występy oraz dobrze ocenić potencjał konkretnego uczestnika. Wiele razy przynosiło to dobre efekty.

Juror nie kryje m.in. zachwytów nad Sarą James, która awansowała do finału "Mam talent". Wokalistka oczarowała swoim głosem nie tylko niego.

Mr. Pants i Simon Cowell, który nie wytrzymał

Natomiast pokaz tego, jak niezadowolony bywa Simon Cowell, obejrzeć można było w poprzednim półfinale. Wtedy to na scenie stanął Mr. Pants, stand-uper przebrany występujący w charakterystycznym stroju przypominającym spodnie.

Reklama

O ile jego występ podczas castingów został oceniony całkiem pozytywnie, tak Cowell już w półfinale na samym początku użył czerwonego przycisku i domagał się przerwania występu przez komika.

Inni jurorzy pozostali niewzruszeni. Cowell więc w pewnym momencie teatralnie zasłonił oczy i przestał oglądać to, co na scenie robi stand-uper.

Cowell bezlitosny dla uczestnika

"Lubię cię, ale myślałem, że gdy przyjdziesz do odcinków na żywo, będziesz miał inne żarty, o innych rzeczach niż spodnie. Mogłeś wyjść jako Skarpeta albo cokolwiek, pokazać coś innego. Według mnie zacząłeś źle, a skończyłeś jeszcze gorzej" - komentował Cowell.

Uczestnika próbowali bronić inni jurorzy.

Co ciekawe, wielu internautów zgodziła się z Cowellem i jego komentarzem. "Zgadzam się z Simonem", "Nie mam pojęcia, jak ten koleś dotarł do tego etapu. Żarty o spodniach szybko się zestarzały", "Reakcja Simona jest dokładnie taka jak moja. To było ciężkie do oglądania" - czytamy.