Reklama

Mam talent

Simon Cowell przerwał jego występ w "Mam talent". Co stało się potem?

Kieran Rhodes zaprezentował w "Mam talent" własny utwór i wzruszył tysiące widzów oraz jurorów. Nie przeszkodziło mu nawet to, że Simon Cowell początkowo przerwał jego występ.

Kieran Rhodes zaprezentował w "Mam talent" własny utwór i wzruszył tysiące widzów oraz jurorów. Nie przeszkodziło mu nawet to, że Simon Cowell początkowo przerwał jego występ.
Simon Cowell przerwał występ uczestnika w "Mam talent" / Youtube /

Kieran Rhodes ma 20 lat i pochodzi Burnt Hills w stanie Nowy Jork. Uczestnik przyznał, że przez większość życia grał w baseball.

"Planowałem grać w baseball w college'u. A kiedy w końcu nadszedł ten czas, odczułem nagłą potrzebę robienia muzyki. Siadałem więc przy pianinie, obejrzałem kilka nagrań na Youtube i dowiedziałem się, kim jest Billy Joel. Gdy go zobaczyłem, uznałem, że chcę robić do końca swojego życia. Nauczyłem się więc grać na pianinie, nauczyłem się śpiewać i pisać piosenki. Cztery lata później dostałem się do Berklee (prestiżowa szkoła muzyczna - przyp. red.) i teraz uczę się właśnie tam" - stwierdził.

Reklama

"'Mam talent' to najlepsze miejsce, aby przedstawić się świat" - dodał.

Simon Cowell przerywa występ uczestnika

Rhodes wybrał, że wykona utwór Billy'ego Joela "She's Got a Way". Jednak zanim młody muzyk zdążyć wejść w piosenkę, Simon Cowell przerwał jego występ i zapytał raz jeszcze, czy pisze własne utwory i czy może wykonać jedną z nich.

20-latek wybrał numer "Disengage", którzy napisał, gdy zmagał się z problemami psychicznymi. Po jego występie cała sala biła mu brawo na stojąco.

"Byliśmy świadkami czegoś naprawdę wyjątkowego" - mówił prowadzący Terry Crews.

"To było spektakularne. Mogłabym słuchać, jak grasz i śpiewasz godzinami. Jesteś naprawdę utalentowany" - komentowała Sofia Vergara.

"Czuję twoje emocje. Wiem, że jesteś zdenerwowany, ale jesteś gwiazdą, młody człowieku" - stwierdził Howie Mandel.

"Życzę ci, aby to odmieniło twoje życie"

"W twoim głosie czuć melancholię i to było piękne. Gra na pianinie wydaje się łatwa, ale tak nie jest. Ale ty jesteś w tym naprawdę dobry" - mówiła Heidi Klum.

"Kieran, jesteś bardzo interesującą osobą. Jesteś bardzo utalentowany, a z tego, co mówisz, ludzie dawali ci  mocno w kość. Jesteś świetnym wokalistą, bardzo lubię twój utwór i mam nadzieję, że to przesłuchanie odmieni twoje życie" - podsumował Simon Cowell.

Uczestnik otrzymał cztery razy "TAK". Jego występ obejrzano prawie 700 tys.