Reklama

Mam talent

Sarze James woda sodowa uderzy do głowy po "Mam Talent"? Nauczycielka wspomina gwiazdę

Sara James robi furorę w Stanach Zjednoczonych, a teraz przygotowuje się do finału amerykańskiej wersji "Mam Talent". W rozmowie z "Faktem" o piosenkarce wypowiedziała się jej była nauczycielka.

Sara James robi furorę w Stanach Zjednoczonych, a teraz przygotowuje się do finału amerykańskiej wersji "Mam Talent". W rozmowie z "Faktem" o piosenkarce wypowiedziała się jej była nauczycielka.
Sara James doszła do finału amerykańskiej wersji "Mam Talent" / Kevin Winter /Getty Images

14-letnia polska wokalistka wystąpiła w trzecim półfinale amerykańskiego "Mam talent", gdzie sięgnęła po przebój "Rocket Man" Eltona Johna, a jej występ (zobacz!) zachwycił jurorów, publiczność w studiu i telewidzów. 

"Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał jakby był twój" - powiedział Simon Cowell, który dzięki Złotemu Przyciskowi na etapie castingów dał Sarze awans bezpośrednio do półfinału. "To był zwycięski występ. Twój wygląd, głos i talent jest na miarę gwiazdy" - skomentował Howie Mandel.

Reklama

Finał z Sarą James odbędzie się w Stanach Zjednoczonych 13 września. Dzień później poznamy zwycięzcę.

Nauczycielka Sary James: "Jestem przekonana, że jej woda sodowa do głowy nie uderzy"

Dziennikarze "Faktu" odwiedzili odwiedzili Społeczną Niepubliczną Ogólnokształcącą Szkołę Podstawową w Słubicach, której uczennicą była Sara. Dawna nauczycielka wokalistki nie szczędziła jej miłych słów. Jest ona pewna, że po programie nie uderzy jej do głowy woda sodowa.

"Jestem przekonana, że jej woda sodowa do głowy nie uderzy. Ona jest dziewczyną, której nie da się nie lubić. Jest pełna życia, energii, po prostu wspaniała" - zapewnia nauczycielka. 

Wspomina też, że nawet po ukończeniu szkoły Sara jest wobec niej miła i grzeczna. 
"Nawet teraz, jak już jej nie uczę, to biegnie na ulicy, żeby się do mnie przytulić i woła: moja pani" - powiedziała w "Fakcie".

Gdzie i kiedy oglądać finał "Mam talent" z udziałem Sary James?

Finał 17. sezonu amerykańskiego talent show odbędzie się w USA 13 września (w nocy z 13 na 14 września czasu polskiego), natomiast wyniki i zwycięzcę całego programu poznamy najprawdopodobniej następnego dnia, czyli 14 września (w nocy z 14 na 15 września czasu polskiego).

W Stanach Zjednoczonych "Mam talent" emitowany jest w stacji NBC. Nagrania z odcinków na żywo pojawiają się na oficjalnym kanale na Youtube zaraz po występach poszczególnych uczestników.