Reklama

Mam talent

Sara James z mamą w finale "Mam talent" w USA. Kim jest Arleta Dancewicz?

Podczas pobytu w USA Sarze James towarzyszy jej mama - Arleta Dancewicz. Dzięki jej profilowi na Instagramie możemy zobaczyć ujęcia zza kulis "America's Got Talent".

Podczas pobytu w USA Sarze James towarzyszy jej mama - Arleta Dancewicz. Dzięki jej profilowi na Instagramie możemy zobaczyć ujęcia zza kulis "America's Got Talent".
Sara James i Arleta Dancewicz /Krzysztof Jarosz /Agencja FORUM

Szeroka publiczność miała okazję poznać Arletę Dancewicz dzięki występom swojej córki w telewizyjnych programach. Na początku kibicowała Sarze James za kulisami "The Voice Kids" (nastolatka wygrała czwartą edycję show TVP), a później towarzyszyła jej przy okazji Eurowizji Junior 2021. W tym konkursie w Paryżu Sara zajęła ostatecznie drugie miejsce.

Przypomnijmy, że dotąd Polska dwukrotnie triumfowała w konkursie za sprawą Roksany Węgiel (2018) i Viki Gabor (2019).

Arleta Dancewicz i Sara James razem w USA

To właśnie mama towarzyszy Sarze James podczas jej występów w "America's Got Talent". Razem z nią była podczas finału, który odbył się w nocy z wtorku na środę polskiego czasu.

Reklama

Na jej Instagramie (obserwuje ją tam ponad 12,3 tys. osób) możemy zobaczyć ujęcia zza kulis programu.

Arleta Dancewicz jest absolwentką teologii na UAM w Poznaniu. Ojcem Sary jest mający nigeryjskie korzenie John James, wokalista znany m.in. z programów "Bitwa na głosy" (w drużynie Meza) i "X-Factor" (skończył studia w Polsce). John James występuje w duecie Loui & John (posłuchaj!), który ma na koncie m.in. własną wersję wielkiego przeboju Stinga "Englishman in New York" (zobacz!).

Nastolatka na co dzień uczy się w Szkole Podstawowej w Ośnie, a ponadto uczęszcza również do Szkoły Muzycznej I stopnia w Słubicach. Talent wokalny szlifuje w Miejskim Ośrodku Kultury SMOK w Słubicach u Edyty Kręgiel.