Reklama

Mam talent

Sara James w finale "Mam Talent". Simon Cowell komentuje

Sara James jest już po występie w finale "Mam talent". 14-latka zaśpiewała przebój Kate Bush "Running Up That Hill". Co powiedział po występie Simon Cowell?

Sara James jest już po występie w finale "Mam talent". 14-latka zaśpiewała przebój Kate Bush "Running Up That Hill". Co powiedział po występie Simon Cowell?
Sara James już po występie w finale "Mam talent" /NBC/ Contributor, Jeff Spicer / Stringer /Getty Images

W finale Sara James decydowała się zaśpiewać przebój Kate Bush "Running Up That Hill" (zobacz!) - utwór z 1985 roku, który teraz ponownie bije rekordy popularności za sprawą... czwartego sezonu "Stranger Things".

Co powiedział Simon Cowell po występie Sary James?

Simon Cowell jest znany z wizerunku surowego jurora, ale Polka najwidoczniej naprawdę zmiękczyła jego serce swoim fenomenalnym występem. Zaraz po występie nie krył zadowolenia.

"Występy twoich poprzedników były bardzo dobre. Potem wychodzisz ty, 14-latka z Polski i rozwalasz jedną z najbardziej kultowych piosenek na świecie. To wyjątkowy wieczór z tobą i po prostu dajesz sobie szansę" - stwierdził Cowell.

Reklama

Podobne zdanie mają internauci. "Ta dziewczyna jest już zwycięzcą. Jest piękna i śpiewa jak anioł", "Sara James zdecydowanie stała się już gwiazdą dzięki temu występowi. Jej wokal, prezencja na scenie i ogólny wygląd to cechy profesjonalnej piosenkarki. Mając zaledwie 14 lat, jest niesamowicie utalentowana i warta wszystkich dobrych rzeczy, które ją spotykają", "Dojrzałość Sary jak na 14-latkę jest niesamowita. Jej wykonanie ma w sobie tyle głębi i emocji, Co za wdzięk" - komentowali. 

Jak głosować na Sarę James?

Wyniki i zwycięzcę amerykańskiej edycji "Mam Talent" poznamy dzień po finale, czyli 14 września (w nocy z 14 na 15 września czasu polskiego).

Głosować na Sarę James można wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych poprzez oficjalną aplikację "America's Got Talent" lub za pośrednictwem strony internetowej NBC. Głosowanie jest otwarte do godziny 13:00 czasu polskiego. 

Sara James brawurowo wykonała numer "Rocket Man"

We wcześniejszym etapie Sara James sięgnęła po przebój "Rocket Man" Eltona Johna. Jej występ (zobacz!) zachwycił jurorów, publiczność w studiu i telewidzów.

"Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał jakby był twój" - powiedział Simon Cowell, który dzięki Złotemu Przyciskowi na etapie castingów dał Sarze awans bezpośrednio do półfinału. "To był zwycięski występ. Twój wygląd, głos i talent jest na miarę gwiazdy" - skomentował wówczas Howie Mandel.