Reklama

Mam talent

Poruszający występ w "Mam talent". Sofia Vergara zalała się łzami

Występ niepełnosprawnego wokalisty Bena Waitesa wzruszył widownie "Mam talent" oraz jurorów. Sofia Vergara podczas przesłuchania uczestnika nie potrafiła powstrzymać łez.

Występ niepełnosprawnego wokalisty Bena Waitesa wzruszył widownie "Mam talent" oraz jurorów. Sofia Vergara podczas przesłuchania uczestnika nie potrafiła powstrzymać łez.
Sofia Vergara w łzach podczas występu Bena Waitesa / Youtube /

Ben Waites do "Mam talent" przyjechał z Nashville, jest wokalistą gospel oraz trenerem wokalnym. Uczestnik na scenie pojawił się na wózku. Urodzony w 1989 roku muzyk cierpi na artrogrypozę - chorobę atakującą stawy, ręce i nogi.

Wzruszający występ uczestnika "Mam talent". Jurorka płakała

Mimo walki z chorobą Ben nie zrezygnował nigdy ze swojej pasji, jaką jest muzyka. U Waitesa występuje też rzadkie zjawisko zwane chromestezją, (rodzaj synestezji). Dzięki tej właściwości mózgu, wokalista słyszy określone dźwięki barwami. Na casting wokalista wybrał utwór "True Colors" Cyndi Lauper.

"Przesłanie tej piosenki według mnie przemawia do ludzi bez względu na wiek, rasę, ich przeszłość. To ogólne przesłanie nadziei" - opowiadał o swoim wyborze.

Reklama

Podczas swojego występu Ben Waites wzbudził ogromne emocje. Publiczność, gdy skończył zareagowała ogromną wrzawą. Wzruszenia nie kryli również jurorzy, zwłaszcza Sofia Vergara, której łzy spływały po policzkach.

Internauci zachwyceni wzruszającym występem w "Mam talent"

Wokalistę nagrodzono owacjami na stojąco. Nagranie obejrzano ponad 2,5 miliona razy.

"Jedno z lepszych przesłuchań w historii", "Uwielbiam to, że nie wykorzystał swojej sytuacji, by zdobyć atencję. Powiedział o tym, czego chcę i pokazał, jak wielki ma talent. Ben, byłeś świetny" - czytamy w komentarzach na Youtube.