Reklama

Mam talent

Nieśmiała Courtney Hadwin "jak lew" w amerykańskim "Mam talent"

​13-letnia Courtney Hadwin zaskoczyła jurorów amerykańskiej wersji "Mam talent". Dziewczynka otrzymała złoty przycisk, dzięki któremu wystąpi w półfinale programu.

13-letnia Courtney Hadwin zalała się łzami na castingu

W Stanach Zjednoczonych trwa kolejna edycja amerykańskiej odsłony "Mam talent", w której występy uczestników oceniają: Heidi Klum, Mel B, Simon Cowell oraz Howie Mandel.

Reklama

13-letnia Courtney Hadwin, która zjawiła się na castingu, ogromnie stresowała się swoim występem.

"Denerwuję się" - powiedziała dziewczynka zapytana przez Mel B, o samopoczucie. Jurorka krótką rozmową starała się uspokoić uczestniczkę i dodała jej otuchy, mówiąc, że jest tu "z jakiegoś powodu".

Gdy Courtney zaczęła śpiewać przygotowany na przesłuchanie utwór "Hard to Handle" z repertuaru Otisa Reddinga, jurorzy oniemieli z zachwytu.

Dziewczyna dała bardzo energetyczny występ, który nie tylko jury, ale i publiczność nagrodzili oklaskami na stojąco.

Posłuchaj "Hard To Handle" Otisa Reddinga w serwisie Teksciory.pl!

"Cholera jasna, Courtney!" - krzyknął Simon Cowell i dodał - "Byłaś tym zawstydzonym czymś, gdy tu weszłaś. Później śpiewasz i jesteś jak lew! Szczerze - to było niesamowite".

"Jesteś nie z tej epoki. Jesteś z jakiejś całkiem innej epoki" - wtórował Cowellowi Howie Mandel, któremu tak bardzo podobał się występ 13-latki, że nagrodził ją złotym przyciskiem. Oznacza to, że Courtney Hadwin awansowała prosto do półfinału. Na tę informację uczestniczka zalała się łzami. 

"Nie wiedziałam, czego się spodziewać po castingu do ‘Mam talent’, ale złoty przycisk był czymś więcej, niż mogłam kiedykolwiek sobie wymarzyć" - napisała po castingu Courtney na swoim profilu na Twitterze. 

INTERIA.PL

Reklama