Reklama

Mam talent

Na początku ją wykpili, a później... zbierali szczęki z podłogi!

Zamiast udawać kogoś, kim się nie jest, Piegowata Zelda zdecydowała się pokazać swoją naturę... wróżki. Przebrana wokalistka na początku wywołała uśmiechy politowania, ale gdy tylko zaczęła śpiewać, jurorzy zmienili o niej zdanie.

Zamiast udawać kogoś, kim się nie jest, Piegowata Zelda zdecydowała się pokazać swoją naturę... wróżki. Przebrana wokalistka na początku wywołała uśmiechy politowania, ale gdy tylko zaczęła śpiewać, jurorzy zmienili o niej zdanie.
Simon Cowell był początkowo zażenowany tym, co widział /YouTube /materiał zewnętrzny

19-letnia wokalistka pojawiła się na scenie w pełnym kostiumie wróżki, a jurorzy na pierwszy rzut oka spodziewali się żenującego występu. Wyraźnie zestresowana i pobudzona Zelda zadawała pytania zdezorientowanemu Simonowi Cowellowi, który stwierdził jedynie, że jej wygląd jest "interesujący".

Tymczasem uczestniczka zaprezentowała jeszcze okarynę - instrument, na którym gra podczas występów. Cowell dosłownie przewracał oczami na widok i dźwięk instrumentu, który zdaniem jurorów "wygląda jak ziemniak".

Po chwili rozpoczęła swój performance wykonując "Colors of The Wind" z filmu "Pocahontas". Gdy tylko otworzyła usta, żarty musiały ustąpić podziwowi wobec jej talentu. Zobacz występ!

Reklama

Śmiali się z politowania, a później... zbierali szczęki z podłogi!

Wszyscy jurorzy - na czele z najsurowszym zwykle Simonem - byli zgodni. Juror wyznał: "Kiedy wyszłaś, pomyślałem, 'wow, to naprawdę będzie straszne', a tak serio masz naprawdę świetny głos". Zelda wyznała, że na zawsze pozostanie "stuprocentową wróżką" i nie ma zamiaru zmieniać stroju i udawać kogoś, kim nie jest. Wokalistka usłyszała cztery razy "tak", ale wcześniej zwróciła się do niej m.in. Heidi Klum.

"'America's Got Talent' to show o różnorodności i nie wszyscy musimy być tacy sami. Ostatnio mamy tu kilka naprawdę różnorodnych talentów, od libańskiej grupy tańca brzucha po trio czarnoskórych śpiewających country. Ta lista może teraz obejmować również muzyczne wróżki, a my to popieramy" - powiedziała do wzruszonej Zeldy.

Freckled Zelda (Piegowata Zelda) jest znana użytkownikom TikToka - ma tam miliony fanów, właśnie za sprawą swojego niespotykanego wizerunku. Od razu po emisji odcinka pojawiły się komentarze wspierające wyjątkowość i odmienność jej zewnętrznego wyglądu. "Uwielbiam to, jak bardzo jest inna. Nie dała się podpuścić, kiedy zachowywali się tak, jakby była dziwna i kiedy powiedziała, że nigdy się nie zmieni, że zawsze będzie wróżką. Uwielbiam jej pewność siebie! Ludzie będą cię wspierać tylko wtedy, gdy wiesz, za czym się opowiadasz".

Czytaj również:

Swoim głosem zaczarował jurorkę "Mam talent". Nie mogła oderwać od niego wzroku

Jurorka zalała się łzami. Jego występ w "Mam talent" rzucił wszystkich na kolana

Po tym występie w "Mam talent" jurorzy złamali zasady! "Zasłużyły na to"