Reklama

Mam talent

"Mam Talent" RPA: 3-letni DJ Arch Jnr. wygrał program i podbija sieć

To być może najmłodszy triumfator programów talent show na świecie. Jednak jego zwycięstwo wcale nie jest na wyrost. DJ Arch Jnr. to tegoroczny fenomen. Jego zdolności dostrzeżono w południowoafrykańskim "Mam Talent". Chłopak wygrał program.

DJ Arch Jnr. w finale "Mam Talent" RPA

Fenomen 3-letniego DJ-a z RPA rozpoczął się na początku 2015 roku. Zachodnie media dostrzegły go na filmikach na jego kanale na Youtube. Konto na YT to nie jedyna obecność młodego DJ-a w social mediach. O przyszłość chłopczyka dbają jego rodzice, którzy promują go jak najmocniej na każdym froncie.

To właśnie oni twierdzą, że chłopczyk jest najmłodszym DJ-em w Afryce i najprawdopodobniej także na całym świecie. Najpopularniejszy materiał wideo z udziałem Archa Jnr. wyświetlony został ponad 1,2 miliona razy.

Reklama

DJ Arch Jnr. w akcji:

Coraz lepiej rozwijająca się kariera w sieci to było jednak za mało. Rodzice zgłosili DJ-a do południowoafrykańskiej edycji "Mam Talent". Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę. Dlaczego?

Bo chłopczyk zachwycił jurorów swoimi zdolnościami (mimo iż zdarza się, że chłopczyk przesuwa różne pokrętła bardziej spontanicznie). Zrobił to do tego stopnia, że jeden z jurorów użył tzw. Złotego Przycisku i przepuścił DJ-a Archa Jnr. do odcinków na żywo.

DJ Arch Jnr. w "Mam Talent":

Arch bezproblemowo poradził sobie w półfinałach aż w końcu przyszedł ostatni odcinek. Ojciec młodego DJ-a przyznał, że programy na żywo były trudne, gdyż jego dziecko musiało poradzić sobie na scenie samo.

Jak wiadomo, 3-letnie dziecko, nie do końca orientuje się w czasie. Dlatego też na scenie DJ Arch Jnr. ma dwa laptopy. Jeden to oprogramowanie DJ-skie, a drugi odlicza czas od startu set-u. Ojciec chłopczyka przyznał jednak, iż reszta to absolutna improwizacja ze strony jego syna.

Widocznie takie tłumaczenia oraz kolejne popisy DJ-a Archa pomogły mu z zwycięstwie w programie. Tym samym stał on się najmłodszym zwycięzcą programów talent show na świecie.

DJ Arch Jnr. w finale "Mam Talent":

Rodzice chłopczyka już teraz zapowiedzieli, że przeznaczą 25 tysięcy funtów na rozwój jego talentu oraz edukację.

Po zwycięstwie pojawiły się oczywiście komentarze negatywne, zarzucające, że cały set był puszczony z taśmy, a prawdziwy DJ nie był podłączony do kabli. Na oficjalnym profilu DJ-a Archa odpowiedziano na te zarzuty z dokładnym zaznaczeniem kabli na scenie w programie.

Zdjęcie, na którym ojciec DJ-a udowadnia, że nic nie było udawane:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent

Reklama