Reklama

Mam talent

"Mam Talent" RPA: 3-letni DJ Arch Jnr. wygrał program i podbija sieć

To być może najmłodszy triumfator programów talent show na świecie. Jednak jego zwycięstwo wcale nie jest na wyrost. DJ Arch Jnr. to tegoroczny fenomen. Jego zdolności dostrzeżono w południowoafrykańskim "Mam Talent". Chłopak wygrał program.

To być może najmłodszy triumfator programów talent show na świecie. Jednak jego zwycięstwo wcale nie jest na wyrost. DJ Arch Jnr. to tegoroczny fenomen. Jego zdolności dostrzeżono w południowoafrykańskim "Mam Talent". Chłopak wygrał program.
DJ Arch Jnr. w finale "Mam Talent" RPA / Youtube / e.tv /

Fenomen 3-letniego DJ-a z RPA rozpoczął się na początku 2015 roku. Zachodnie media dostrzegły go na filmikach na jego kanale na Youtube. Konto na YT to nie jedyna obecność młodego DJ-a w social mediach. O przyszłość chłopczyka dbają jego rodzice, którzy promują go jak najmocniej na każdym froncie.

To właśnie oni twierdzą, że chłopczyk jest najmłodszym DJ-em w Afryce i najprawdopodobniej także na całym świecie. Najpopularniejszy materiał wideo z udziałem Archa Jnr. wyświetlony został ponad 1,2 miliona razy.

Reklama

DJ Arch Jnr. w akcji:

Coraz lepiej rozwijająca się kariera w sieci to było jednak za mało. Rodzice zgłosili DJ-a do południowoafrykańskiej edycji "Mam Talent". Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę. Dlaczego?

Bo chłopczyk zachwycił jurorów swoimi zdolnościami (mimo iż zdarza się, że chłopczyk przesuwa różne pokrętła bardziej spontanicznie). Zrobił to do tego stopnia, że jeden z jurorów użył tzw. Złotego Przycisku i przepuścił DJ-a Archa Jnr. do odcinków na żywo.

DJ Arch Jnr. w "Mam Talent":

Arch bezproblemowo poradził sobie w półfinałach aż w końcu przyszedł ostatni odcinek. Ojciec młodego DJ-a przyznał, że programy na żywo były trudne, gdyż jego dziecko musiało poradzić sobie na scenie samo.

Jak wiadomo, 3-letnie dziecko, nie do końca orientuje się w czasie. Dlatego też na scenie DJ Arch Jnr. ma dwa laptopy. Jeden to oprogramowanie DJ-skie, a drugi odlicza czas od startu set-u. Ojciec chłopczyka przyznał jednak, iż reszta to absolutna improwizacja ze strony jego syna.

Widocznie takie tłumaczenia oraz kolejne popisy DJ-a Archa pomogły mu z zwycięstwie w programie. Tym samym stał on się najmłodszym zwycięzcą programów talent show na świecie.

DJ Arch Jnr. w finale "Mam Talent":

Rodzice chłopczyka już teraz zapowiedzieli, że przeznaczą 25 tysięcy funtów na rozwój jego talentu oraz edukację.

Po zwycięstwie pojawiły się oczywiście komentarze negatywne, zarzucające, że cały set był puszczony z taśmy, a prawdziwy DJ nie był podłączony do kabli. Na oficjalnym profilu DJ-a Archa odpowiedziano na te zarzuty z dokładnym zaznaczeniem kabli na scenie w programie.

Zdjęcie, na którym ojciec DJ-a udowadnia, że nic nie było udawane: