Reklama

Mam talent

Jurorzy byli pod wrażeniem. Wspaniały duet z "Mam talent" podbija sieć!

Duet Jojo i Bri rzucił jurorów na kolana w ostatnim odcinku 17. sezonu amerykańskiego "Mam talent". Pod wrażeniem ich występu w szczególności był Simon Cowell.

Duet Jojo i Bri rzucił jurorów na kolana w ostatnim odcinku 17. sezonu amerykańskiego "Mam talent". Pod wrażeniem ich występu w szczególności był Simon Cowell.
Simon Cowell nie krył swojego zaskoczenia w "Mam talent" / Youtube /

Jojo, czyli Joseph Clarke, dał się poznać widzom "AGT" już w 15. sezonie programu. Dwa sezony później potężnie zbudowany wokalista wrócił do show ze swoją siostrzenicą Bri'Anną Harper i stworzył z nią uroczy duet.

Jojo i Bri zdecydowali się wykonać utwór "Ain’t No Mountain High Enough" (posłuchaj!) z repertuaru The Jackson 5. Ich wykonanie przypadło do gustu publiczności, która nagrodziła ich owacjami na stojąco.

Reklama

Również internauci byli zachwyceni występem. W ciągu doby obejrzano go 1,2 miliona razy.

Simon Cowell wychwala duet Jojo & Bri. Co zrobiliby z milionem dolarów?

Jurorzy również nie kryli swojej ekscytacji po występie. "To był prawdziwy pokaz radości i magii" - mówił Simon Cowell.

Chwilę później, występującą na scenie Bri, zapytano, co zrobiłaby z główną wygraną w show. "Moim marzeniem jest, aby wszyscy się uśmiechali, a świat był lepszym miejscem. Co zrobiłabym z milionem dolarów? Pewnie oddałabym go na cele charytatywne" - mówiła nastolatka.

"Myślę, że cała sala was pokochała. Myślę, że pokochała was cała Ameryka. Najważniejsze jednak, że zostaniecie na długo przez nich zapamiętani" - stwierdził Howie Mandel.

Jojo i Bri otrzymali cztery razy "TAK" i awansowali do kolejnego etapu.