Reklama

Mam talent

David Walliams kpił z Simona Cowella w "Mam talent". Teraz wyrzucą go z programu?

W styczniu 2022 roku w Wielkiej Brytanii wystartował nowy, 16. sezon programu "Mam talent". Szybko doszło do tarć pomiędzy Davidem Walliamsem a Simonem Cowellem. Jeden z twórców talent show miał zagrozić drugiemu jurorowi, że ten opuści program, jeśli nie zmieni swojego zachowania.

David Williams nie szczędzi złośliwości Simonowi Cowellowi w nowym sezonie "Mam talent"

W skład jury 16. sezonu "Mam talent" w Wielkiej Brytanii weszli: Simon Cowell, David Walliams, Amanda Holden oraz Alesha Dixon.

Już podczas pierwszych odcinków, które wyemitowano w telewizji, miało dojść do spięć pomiędzy Walliamsem i Cowellem. Łowca talentów, pomysłodawca programu oraz właściciel wytwórni Syco zakpił z aktora, że jego małżeństwa trwają wyjątkowo krótko.

"Mam nadzieje, że moje będzie dłuższe niż twoje" - wypalił Cowell, który krótko potem w sieci ogłosił, że oświadczył się swojej wieloletniej partnerce Laurze Silvermann.

Reklama

Cowell nawiązał do pięcioletniego małżeństwa jurora i komika z modelką Larą Stone Para poznała się w 2009 roku i pobrała się kilka miesięcy później. Rozwód nastąpił w 2015 roku.

Kpiny z Cowella niedozwolone? Juror może drżeć o pracę

Walliams przy nadążającej się okazji zrewanżował się Cowellowi, kiedy podczas nagrań nazwał go idiotą, gdy ten nie potrafił rozpoznać flagi Anglii.

Znany z ciętego języka i wielokrotnie ostro wypowiadający się na temat uczestników, Cowell sam nie przyjął takich słów zbyt dobrze.

Jak donosi tabloid "Daily Star" posada aktora po jego sprzeczkach z drugim jurorem i producentem stała się zagrożona, a sam Cowell miał zasugerować koledze z jury, że być może to jego ostatni sezon w programie.

Stało się to po kolejnym przytyku, gdy telewizyjny celebryta został nazwany "oderwanym od rzeczywistości".

"Na twoim miejscu bym uważał. Możesz w następnym roku skończyć bez pracy" - miał ironiczne stwierdzić Cowell.

Dawid Walliams w "Mam talent" jako juror ocenia uczestników od 10 lat. Wystąpił w ponad 140 odcinkach, na Wyspach trzykrotnie otrzymywał nagrodę dla najlepszego jurora (National Television Awards).