Reklama

Mam talent

20-letni dostawca pizzy zachwycił w amerykańskim "Mam talent"

20-letni Sal Valentinetti oczarował jury amerykańskiego "Mam talent". Heidi Klum, której nie szczędził komplementów, wcisnęła złoty przycisk.

Sal Valentinetti w amerykańskim "Mam talent"

Dostawca pizzy z Long Island jeszcze zanim zaśpiewał utwór Franka Sinatry, oczarował publiczność i jury "America’s Got Talent", zaskarbiając sobie ich sympatię. Zapytany przez Howiego Mandela o to, czy ma żonę, odpowiedział: "Mam 20 lat, jestem za młody!". Kolejne pytanie jurora zignorował, zwracając się do Heidi Klum: "Jak się masz?".

Reklama

Sal Valentinetti wykonał przed jurorami cover legendarnego standardu "My Way". Po minach sędziów widać było, że zdecydowanie nie spodziewali się tak dobrego wykonania po sympatycznym dostawcy pizzy. Występ sala nagrodzili owacjami na stojąco.

Mel B, Howie Mandel i Simon Cowell jednogłośnie zgodzili się, że 20-latek powinien przejść do kolejnego etapu, a Heidi Klum była nim tak zachwycona, że wcisnęła złoty przycisk, który umożliwia awans od razu do półfinałów.

Gdy modelka chwaliła jego umiejętności wokalne, Valentinetti ponownie puścił do niej oczko: "Podoba mi się, jak dziś wyglądasz!".

Zobacz występ Sala Valentinettiego:

INTERIA/RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Heidi Klum | Simon Cowell